دارک مود گوگل مپ برای برخی از کاربران اندرویدی منتشر می‌شود

رسانه کلیک - شرکت گوگل در حال انتشار تدریجی دارک مود گوگل مپ برای کاربران نسخه 10.51.1 گوگل مپ در سیستم عامل اندروید 11 است. 

دارک مود گوگل مپ برای برخی از کاربران اندرویدی منتشر می‌شود

بر اساس گزارش برخی از کاربران اندروید ، دارک مود بالاخره به گوگل مپ هم راه پیدا کرد. شرکت گوگل در حال انتشار دارک مود برای نسخه 10.51.1 گوگل مپ در سیستم عامل اندروید 11 است.

به نظر می‌رسد که دارک مود برای اپلیکیشن گوگل مپ به تدریج از سمت سرور در حال انتشار است؛ به همین دلیل برای دریافت این قابلیت باید منتظر باشید و تنها با بروزرسانی این اپلیکیشن نمی‌توانید قابلیت دارک مود را در تنظیمات پیدا کنید.

زمانی که این قابلیت برای اپلیکیشن شما منتشر شود، می‌توانید با مراجعه به تنظیمات و بخش appearance، قابلیت دارک مود را به مدت مشخص یا برای همیشه انتخاب کنید. همچنین می توانید دارک مود این اپلیکیشن را با حالت گوشی خود سازگار کنید و در زمانی که دارک مود برای تمام بخش‌های گوشی فعال شود، در این اپلیکیشن نیز فعال خواهد شد.

قبلا اپلیکیشن گوگل مپ این قابلیت را داشت که هنگام رانندگی در شب یا در تونل صفحه نقشه به رنگ مشکی و تاریک تبدیل می‌شد؛ اما هیچگاه هنگام جست‌وجو در نقشه یا در روز این حالت ایجاد نمی‌شد. البته هنوز هم قابلیت تاریک شدن صفحه هنگام رانندگی در شب وجود دارد.

آیا این قابلیت جدید شرکت گوگل برای اپلیکیشن گوگل مپ در دسترس شما قرار گرفته است؟

ارسال نظر