لیست کارهای روزانه به اپلیکیشن موبایل تقویم گوگل اضافه می‌شود

رسانه کلیک - گوگل به تارگی قابلیت اضافه کردن وظایف در تقویم گوگل را برای نسخه‌های اندروید و iOS این اپلیکیشن فراهم کرده است. البته انتشار آن برای همه کاربران به چند هفته زمان نیاز دارد.

لیست کارهای روزانه به اپلیکیشن موبایل تقویم گوگل اضافه می‌شود

اپلیکیشن گوگل Tasks با گوگل Calendar در نسخه‌های وب ادغام شده‌اند؛ اما کاربران اندروید و iOS تاکنون برای دسترسی به هر یک از آن‌ها روی گوشی‌های خود باید اپلیکیشن‌های مجزایی را دانلود و نصب می‌کردند.

اکنون قابلیت یادداشت لیست کارهای روزانه به نسخه‌های اندروید و iOS اپلیکیشن تقویم گوگل اضافه شده است و کاربران به راحتی می‌توانند کارهای جدید خود را در تقویم یادداشت کنند. قبلا نیز می‌توانستیم رویدادهای مختلف را به گوگل Calendar اضافه کنیم؛ اما اکنون با فشردن دکمه + در کنار صفحه گزینه جدیدی به نام Task برای اضافه کردن وظایف ایجاد شده است. سپس وظایف یادداشت شده در سمت راست بخش مربوط به هر روز در تقویم نمایش داده می‌شود.

انتشار این قابلیت جدید برای همه کاربران ممکن است چند هفته طول بکشد و اگر اکنون این قابلیت را در اپلیکیشن تقویم گوگل خود در دسترس ندارید، باید کمی صبر کنید.

سال گذشته این شرکت این امکان را فراهم کرد که بتوان ریمایندرها را از سرویس G Suite به تقویم اضافه کرد. اکنون با اضفه شدن این قابلیت به تقویم گوگل، این اپلیکیشن به یک اپ جامع برای یادداشت کارها، رویدادها و یادآورهای مختلف تبدیل شده است.

ارسال نظر