حذف روبیکا از گوگل پلی | سرانجام اکانت های جعلی روبینو

همچنان جنجال های اپلیکیشن روبیکا ادامه دارد. پس از افشا شدن اکانت های جعلی روبیکا ، حالا اپلیکیشن روبیکا از گوگل پلی حذف شده است که احتمالا به دلیل شکایت کاربران و گزارش شاکیان از این اپلیکیشن باشد.جنجال کپی شدن حساب‌های کاربری اینستاگرام در روبینو از آنجا آغاز شد که چند بازیکن تیم پرسپولیس و اینفلوئنسرها با انتشار تصاویری از روبیکا اعلام کردند حسابی در این پلتفرم داخلی ندارند.

حذف روبیکا از گوگل پلی | سرانجام اکانت های جعلی روبینو

جنجال کپی شدن حساب‌های کاربری اینستاگرام در روبینو از آنجا آغاز شد که چند بازیکن تیم پرسپولیس و اینفلوئنسرها با انتشار تصاویری از روبیکا اعلام کردند حسابی در این پلتفرم داخلی ندارند.

پس از آن مشخص شد که تعداد این حساب‌های کاربری جعلی که بدون اطلاع اشخاص ساخته شده، بیشتر از تصور اولیه است و حتی به افراد کمتر شناخته‌شده هم تسری پیدا کرده است.

روبیکا دو روز پس از انتشار این اخبار اعلام کرد در حال پیگیری اقداماتی برای فراهم‌ کردن امکان گزارش‌ دادن این اکانت‌ها است؛ اما هنوز نمی‌داند این حساب‌ها چگونه و توسط چه کسانی ساخته شده‌اند.

حساب توییتری فروشگاه اپلیکیشن اناردونی هم طی روزهای گذشته اعلام کرد به‌ دلیل ایجاد حساب‌های کاربری فیک در روبیکا، انتشار این برنامه را به حالت تعلیق درمی‌آورد.

در این باره حتی پلیس فتا به پرونده روبیکا ورود کرد . ساترا خبر از باطل شدن مجوز صوت و تصویر «روبیکا» به علت تخلفات گسترده داد و اما روابط عمومی روبیکا اعلام کرد اصلا روبیکا از ساترا مجوز نگرفته که باطلش کنند!

با همه این اوصاف حواشی پرونده روبیکا ادامه دارد تا جایی که به تازگی شاهد حذف روبیکا از گوگل پلی استور به دلیل اکانت های جعلی این اپلیکیشن هستیم.

برگرفته از: برترین‌ها

ارسال نظر