معرفی بازی: Crash of Cars ؛ یک جنگ تمام عیار

رسانه کلیک - اگر به دنبال یک بازی ماشینی مسابقه ای و مبارزه ای برای تلفن همراهتان هستید، بازی بی نظیر Crash of Cars را از دست ندهید! در ادامه به معرفی این بازی می پردازیم.

معرفی بازی: Crash of Cars ؛ یک جنگ تمام عیار

بازی اندروید و آی او اس Crash of Cars ساخته استودیوی نات داپلر (Not Doppler)، یکی از بازی های سرگرم کننده و مهیج سه بعدی تلفن های هوشمند به شمار می رود که بازیکنان را به مسابقه های ماشینی از نوع مبارزه ای دعوت می کند. حضور بیش از ۳۰ خودرو مسابقه ای در کنار نقشه های متنوع و وجود دو بخش تک نفره و آنلاین همزمان، این عنوان را به یکی از بهترین بازی فروشگاه گوگل پلی و اپ استور تبدیل کرده به طوری که بیش از ۵ میلیون کاربر آن را دریافت کردند.

وجود دو بخش تک نفره و آنلاین هیجان بازی موبایلی Crash of Cars را دو چندان کرده است! از آنجا که سرورهای بخش آنلاین بازی چندان تعریفی ندارند، بازیکنان برای تجربه بخش چند نفره به اینترنت نسبتا پرسرعتی احتیاج دارند. اما بخش تک نفره بازی به اینترنت نیازی ندارد و امکان برگزاری مسابقه به صورت انفرادی و طی مراحل بازی و همچنین شخصی سازی خودرو وجود دارد. در بخش چند نفره بازی با وارد شدن به مسابقات، به صورت همزمان با رقیبان سرتاسر جهان مسابقه می دهید و لحظات چالش برانگیزی را تجربه می کنید.

همان طور که در ابتدا توضیح دادیم، بازی Crash of Cars یک عنوان ماشینی مسابقه ای از نوع مبارزه بوده و باید در طول مسابقه خود، سایر ماشین های دوستان و رقیبانتان را خراب کنید! در این میان، با نابودی ماشین ها خود دشوار و چالش برانگیز است و همین راحتی از شر رقیبان خلاص نخواهید شد. همچنین برای پیروزی باید از ماشین خود مراقبت کنید تا مورد حمله دیگران قرار نگیرد. البته در صورت برخورد با سایر ماشین ها، از جان خودرو شما کاسته می شود و شما نیز آسیب می بینید!

خوشبختانه امکان شخصی سازی خودروها در بازی Crash of Cars وجود دارد و شما پس از کسب پیروزی های متعدد و پول کافی، می توانید خودرو خود را بروز کرده و آیتم های مبارزه ای جدیدی خریداری و خودرو خود را نسبت به گذشته محکم و قوی تر کنید. حال با خرید تجهیزات مبارزه ای از جمله شعله افکن، توپ و منجنیق، قطعا با قدرت بیشتری در میدان مسابقه حضور خواهید داشت و سرنگونی رقیبان کمی راحت تر خواهد شد. شخصی سازی خودرو تنها به خرید تجهیزات مبارزه ای ختم نشده بلکه می توانید از میان اسکین های مختلف، یکی را به دلخواه انتخاب کرده و ظاهر ماشین خود را زیبا تر کنید.

هم اکنون این عنوان ویدیویی دارای بیش از ۶ نقشه متنوع و زیبا است که تمامی بازیکنان قادر به اجرای مسابقات واقعی و آنلاین در این محیط ها هستند. اگرچه این تعداد به مرور زمان و با انتشار بروز رسانی های جدید افزایش پیدا می کند. با وجود آن که حجم بازی چیزی در حدود ۱۵۰ مگابایت بوده، لیکن کیفیت محیط بازی و ماشین ها را باید تحسین نمود. اگرچه دید بازی، از بالا به پایین بوده که این و این موضوع در حال حاضر چندان مورد پسند کاربران نیست اما به لطف دید از بالا، به خوبی می توان خودروهای رقبا را تشخیص داده و برای سرنگونی آن ها اقدام کنید.

همچنین صداگذاری انفجارها و برخورد خودروها با یکدیگر در حد مطلوب است و حس نسبتا خوبی را به کاربر منتقل می کند. کنترلرهای لمسی بازی نیز همانند اغلب بازی های ویدیویی مسابقه ای طراحی شده و دیگر به این نوع کنترلرها عادت کرده ایم.

لازم به ذکر است پشتیبانی استودیوی نات داپلر (Not Doppler) از بازی Crash of Cars ستودنی است چرا که سازندگان با انتشار بروز رسانی های متعدد، اسکین ها، تم ها، ماشین های جدید و سایر موارد را به بازی اضافه می کنند به طوری که در جدیدترین این بروز رسانی ها، تم قرون وسطی و نقشه قطعه افسانه ای، ۵ خودرو مسابقه ای، ۱۰ اسکین جدید، دو خوردو جدید پنهان و... به بازی افزوده شد.

بازی Crash of Cars در تاریخ ۲۳ مارس سال میلادی جاری (مصادف با ۳ فروردین ماه ۹۶) برای دو سیستم عامل اندروید و iOS به صورت کاملا رایگان منتشر شد. جهت دریافت این بازی ویدیویی مهیج، به فروشگاه گوگل پلی و اپ استور (آیتونز) مراجعه کنید. در پایان این مقاله، دیدگاه خود در خصوص بازی Crash of Cars را با دیگران به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر