معرفی کنترلر Backbone One برای انجام بازی‌های پلی استیشن روی آیفون

اولین کنترلر بازی شخص‌ثالث دارای گواهینامه پلی‌استیشن برای آیفون، با همکاری سونی و Backbone One تولید شد. نسخه پلی‌استیشن کنترلر Backbone One، همانند کنترلر اصلی است با این تفاوت که دکمه‌ها و تریگرهای آشنای PS را به همراه یک استیک آنالوگ به سبک Xbox ارائه می‌دهد.

معرفی کنترلر Backbone One برای انجام بازی‌های پلی استیشن روی آیفون

معرفی کنترلر Backbone One برای انجام بازی‌های پلی استیشن روی آیفون

اگر یک گیمر حرفه‌ای موبایل هستید یا بازی‌ها را استریم می‌کنید، به احتمال زیاد به یک کنترلر اختصاصی برای ارتقای عملکرد گیمینگ خود نیاز دارید. جدیدترین کنترلر بازی Backbone One برای آیفون، دارای طراحی و دکمه‌های Dual Sense است. همچنین با استیک‌های آنالوگ مانند یک کنترلر Xbox طراحی شده است. مهمتر از همه، کلیدها و محرک‌های سفارشی نیز برای این کنترلر وجود دارند.

کنترلر Backbone One PlayStation با تمام مدل‌های آیفون 13، از مینی تا پرو مکس کار می‌کند. کاربران می‌توانند آیفون خود را بین فضای خالی این دستگاه قرار دهند. این کنترلر نیازی به شارژ ندارد زیرا از طریق پورت لایتنینگ انرژی خود را از آیفون دریافت می‌کند. دو درگاه شارژر لایتینگ و هدفون 3.5 میلی‌متری نیز در دستگاه وجود دارد که می‌توان هدفون‌های سیمی و شارژرها را به آن‌ها متصل کرد. به گفته وب‌سایت The Verge، این نسخه از کنترلر پلی‌استیشن را می‌توان هنگام اجرای بازی‌های خارج از پلتفرم PS Remote Play استفاده کرد. این بدان معناست که می‌توانید آن را با عناوینی از Xbox Game Pass ،Apple Arcade ،Stadia و سایر اکوسیستم‌ها نیز اجرا کنید. تنها مورد هنگام اجرای آن‌ها، این است که بازی‌های خارج از PS

Remote Play عملکردها

ی روی صفحه را با دکمه‌های فیزیکی مطابقت نمی‌دهند، مگر اینکه با کلیدهای سبک پلی‌استیشن برنامه‌ریزی شوند. قیمت و دسترسی کنترلر Backbone One PlayStation برای آیفون Backbone One PlayStation با قیمتی 100 دلاری، راهی تقریباً گران‌قیمت برای اجرای بازی‌های پلی‌استیشن 4 یا پلی‌اسیشن 5 از راه دور بر روی آیفون است. این کنترلر در رنگ‌های مشکی یا سفید موجود بوده اما هنوز اطلاعاتی در دست نیست که آیا این محصول برای گوشی‌های اندرویدی نیز در دسترس خواهد بود یا خیر!

ارسال نظر