همکاری Arch و Suter در تولید موتورسیکلت

رسانه کلیک - شرکت های Suter و Arch که سازندگان بهترین و گران قیمت ترین موتورسیکلت های جهان هستند، برای تولید مدل های جدیدتر موتورسیکلت با یکدیگر همکاری کرده اند.

همکاری Arch و Suter در تولید موتورسیکلت

شرکت موتورسیکلت Arch که در سال ۲۰۱۲ توسط کیانو ریوز تاسیس شده است، توزیع کننده و وارد کننده انحصاری موتورسیکلت های مسابقه ای Suter سوئیس است. Arch نمایندگی فروش محصولات Suter مانند MMX 500 و MMX 2 Moto2 در بخش آمریکای شمالی را بر عهده دارد. این موتورسیکلت های پرقدرت از شرکت های Arch و Suter در لیست گران قیمت ترین موتورسیکلت های جهان قرار گرفته اند و مشتریان خاص خود را دارند.

Suter نیز نماینده انحصاری شرکت Arch در اروپاست. تولیدکنندگان سوئیسی که در حال ساخت موتورسیکلت Euro-4 برای فروش در بازارهای خارجی هستند، قرار است در آینده برای ساخت محصولات و مدل های جدید با شرکت آمریکایی همکاری کنند.

کیانو ریوز موسس شرکت Arch با همکاری گارد هولینگر، آخرین محصول آمریکایی به نام KRGT-1 را تولید کرده اند. این مدل جدید در سال ۲۰۱۵ وارد بازار شده است و قرار است امسال با مدل های دیگر ترکیب شده و مدل جدیدی به بازار عرضه شود.

هولینگر اظهار داشت: "دقت بسیار خوب شرکت Suter در ساخت موتورسیکلت باعث همکاری ما با این شرکت شده است. محصولات Suter بسیار دقیق و منحصر به فرد هستند و با ادامه این همکاری می توانیم بهترین موتورسیکلت های جهان را وارد بازار کنیم."

ریوز افزود: "واردات محصولات شرکت Suter با نام های MMX 500 و Moto2 به آمریکای شمالی و برعکس صادرات محصولات Arch به اروپا، افتخاری برای شرکت Arch محسوب می شود. Suter نیز همانند Arch به دنبال ساخت بهترین موتورسیکلت ها برای افرادی است که می خواهند بهترین تجربه موتورسواری را داشته باشند. هر دو شرکت توافق کرده ایم که بهترین عملکرد را در ساخت موتورسیکلت داشته باشیم و در ادامه همکاری محصولات بهتری را به بازار عرضه کنیم."

شرکت Suter که در سال ۱۹۹۶ توسط اسکیل سوتر تاسیس شده، بسیار مورد استقبال مسابقات موتورسواری قرار گرفته است. اسکیل سوتر با تولید Moto2 در سال های ۲۰۱۰، ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ برنده مسابقات قهرمانی سازندگان موتورسیکلت شده و در سال ۲۰۱۵ مدل دوزمانه Suter با نام MMX 500 را وارد بازار کرده است.

Suter اظهار داشت: "همکاری با شرکت Arch برای ما مایه افتخار و سربلندی است. هر دوی ما هدف یکسانی داریم و همین اشتیاق متقابل ما سبب ایجاد همکاری بین ما شده است. هر دو شرکت در تلاشیم تا لذت موتورسواری را برای مردم دوچندان کنیم و بتوانیم با همکاری یکدیگر بهترین محصولات را به بازار عرضه کنیم."

این دو شرکت بهترین تولیدکنندگان موتورسیکلت در جهان هستند اما از آنجا که محصولات آن ها بسیار گران قیمت هستند، ممکن است فراتر از توان مالی ما باشند.

ارسال نظر