InnSpire و ساخت کامپیوتری کوچک در یک کابل

کلیک –شرکت InnSpire به تازگی اعلام کرده است که قصد دارد یک کامپیوتر اندرویدی را در یک کابل دو سر جای دهد! این کابل که یک سر آن به درگاه اترنت و سر دیگر آن به HDMI ختم می‌شود، می‌تواند با وجود یک صفحه نمایش، اندروید را برایتان اجرا کند.

InnSpire و ساخت کامپیوتری کوچک در یک کابل

نام این دستگاه دوست داشتنی InnCable است و ساز و کار و هدف آن نیز از معنی نام آن تا حدی پیداست. InnCable به شدت قابل حمل است، چرا که چیزی بیش از یک کابل به نظر نمی‌رسد و بازار هدف آن نیز در درجه اول هتلها هستند و این دستگاه حتی برای صاحبان هتلها و مقوله میهمان داری نیز برنامه ریزی شده است. استفاده از چنین دستگاه هایی، می‌تواند بار های زیادی را از دوش صاحبان هتلها بردارد؛ چرا که دیگر نه نیازی به اتاق سرور دارند و نه محتاج وجود یک متخصص IT خواهند بود.

InnCable کم توقع است و بسیار ساده و بی آلایش با مسائل برخورد می‌کند! وظیفه تصویر رسانی به تلویزیون به واسطه سر HDMI انجام می‌شود و برق مورد نیاز آن نیز از همین راه تامین می‌شود اما اگر تلویزیون مورد استفاده توانایی انرژی رسانی از این بخش را نداشت، می‌تواند انرژی مورد نیاز خود را از درگاه اترنت دریافت کند و هم از این راه به شبکه متصل باشد. اگر در گاه اترنتی در نزدیکی شما نبود، امکان اتصال به اینترنت به واسطه وای فای را نیز داراست تا به این ترتیب، بهانه ای در بخش امکانات اتصالاتی اولیه InnCable وجود نداشته باشد.

هنوز اطلاعاتی در زمینه سیستم پردازشی و سایر امکانات این دستگاه منتشر نشده است.

InnCable در همین هفته در رویداد HITEC واقع در تورنتوی کانادا معرفی خواهد شد.

ارسال نظر