ارائه بسته های اینترنت همراه اول همزمان با بسته های ویژه‌ عید فطر

کلیک - همراه اول علاوه بر بازگرداندن بسته‌های اینترنت شبانه و نامحدود، بسته های ویژه‌ عید فطر را با قیمت مناسب در اختیار مشترکین قرار داده است.

ارائه بسته های اینترنت همراه اول همزمان با بسته های ویژه‌ عید فطر

چندی پیش همراه اول طی اطلاعیه‌های خبر از حذف تعدادی از بسته‌های دیتای داد، ولی اکنون به مناسبت عید فطر بسته‌های دیتای حذف ‌شده را مجددا بازگرداند. علاوه بر این بسته‌های جدید و ارزان نوترینوی خود را نیز برای کاربران معرفی نمود. در این طرح جدید، همراه اول بسته های ویژه‌ عید فطر را برای تابستان ارائه داده است.

همراه اول علت حذف بعضی از بسته‌های اینترنتی‌ خود را دستور سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در مورد رعایت کف قیمت بسته‎های اینترنت اعلام کرده بود، این مسئله اعتراض کاربران این اپراتور را در پی داشت و واعظی (وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات) نیز وعده داده بود که این مسئله را پیگیری خواهد کرد. چندی پیش وی در اینستاگرام خود نوشت: عید سعید فطر، عید بازگشت به فطرت الهی را به تمام مسلمانان جهان به ‌ویژه هموطنان عزیز، تبریک می‌گویم، همان‌طور که وعده دادم، بسته‌های اینترنتی جدید توسط اپراتورها عرضه شده و برای حمایت از تولیدات داخلی و رعایت حقوق مصرف‌کنندگان از سازمان تنظیم مقررات خواستم که علاوه بر بررسی شرایط بازار، مصوبه‌ای نیز برای خاتمه دادن به فروش اینترنت در بازار اینترنت ثابت ADSL و آغاز ارائه سرویس نامحدود در این بخش تهیه و برای تصویب به کمیسیون تنظیم مقررات ارائه کند.

در آخر با موافقت سازمان تنظیم مقررات، اپراتور همراه اول بسته‎های نامحدود و شبانه‌ی قبلی را دوباره ارائه کرد و همچنین بسته‌هایی با قیمت مناسب نیز برای عید فطر معرفی کرد. بسته‌های ذکر شده از ۵ تیر ماه الی ۳۱ شهریور ماه سال ۱۳۹۶ ارائه خواهد شد.

ارسال نظر