رکود و کساد حاکم بر بازار موبایل داد فعالان بازار را درآورد!

با وجود آن که احساس می شد استقبال مردم از بازار گوشی های جدید، بازار موبایل را رونق دهد اما برخلاف تصورها، بازار موبایل نیز دچار کسادی شد که در طی ماه های گذشته گریبان محصولات فناوری، انواع رایانه ها و سایر تجهیزات مرتبط به آن ها و لپ تاپ را گرفته است.به گزارش کلیک، رییس انجمن فروشندگان سیم کارت و تجهیزات جانبی موبایل، عنوان کرد: علیرغم آن که فعالان این عرصه برای جلب رضایت مشتریان، حتی در زمانی که بازار دچار نوسانات ارزی بود قیمت گوشی های تلفن همراه را بالا نبردند و با کمترین سود محصولات را عرضه کردند اما این عرصه نیز دچار کسادی شد.

رکود و کساد حاکم بر بازار موبایل داد فعالان بازار را درآورد!

به گزارش کلیک، رییس انجمن فروشندگان سیم کارت و تجهیزات جانبی موبایل، عنوان کرد: علیرغم آن که فعالان این عرصه برای جلب رضایت مشتریان، حتی در زمانی که بازار دچار نوسانات ارزی بود قیمت گوشی های تلفن همراه را بالا نبردند و با کمترین سود محصولات را عرضه کردند اما این عرصه نیز دچار کسادی شد.

فروتن افزود: فروشنده و مصرف کننده اگر بدانند که با ثبات نرخ ارز، در آینده تغییری در شرایط ایجاد نمی شود، احتمال رونق گرفتن بازار بیشتر است.

وی با عنوان کردن این موضوع که این شرایط قبلن هم وجود داشته گفت: به نظر می رسد عدم جذابیت های کافی باعث این کساله است و شاید بهتر شدن شرایط به یک شوک نیاز دارد.

فروتن هم چنین اظهار امیدواری کرد که لغو تحریم ها در آینده نه چندان دور موجب بهبود شرایط شود.

ارسال نظر