افتتاح مرکز پژوهشی مطالعات اجتماعی، رفتاری موبایل و اینترنت

مرکز پژوهشی مطالعات اجتماعی، رفتاری موبایل و اینترنت، با هدف پرداختن به جنبه‌ های پژوهشی، آموزشی، مشاوره‌ ای و ترویجی مسایل مربوط به موبایل و اینترنت، در دانشکده علوم انسانی دانشگاه کاشان افتتاح شد و آغاز به کار کرد.

افتتاح مرکز پژوهشی مطالعات اجتماعی، رفتاری موبایل و اینترنت

به گزارش کلیک، رییس دانشکده علوم انسانی کاشان درباره این مرکز گفت: سعی شده تمام اهداف مرکز منطق بر سند راهبردی باشد. در اهداف پژوهشی برنامه این است که ابعاد اجتماعی و رفتاری فضای اینترنت با همکاری اعضای هیئت علمی تحلیل و بررسی شود.

گنجی افزود: باید سعی شود تازه ترین منابع و برخی دستاوردهای علمی و تحقیقاتی را در مرکز تمرکز دهیم. بیش از 200 مقاله و کتاب برای این مرکز تهیه شده و باید رویکرد برون گرایی داشته باشیم و طرح‌ هایی کاربردی برای مرکز ارائه شود.

وی درباره رویکرد آموزشی و پژوهشی این مرکز توضیح داد: به لحاظ آموزشی سعی داریم گرایش‌ های بین رشته‌ ای متناسب با مرکز را ایجاد کنیم، در جهت پژوهشی نیز تلاش‌ هایی در تدوین و تنظیم اساسنامه مجله پژوهشی متناسب با مرکز انجام شده است.

رییس دانشکده علوم انسانی دانشگاه کاشان، اعلام کرد: برای برپایی سمینارها و کارگاه ها، همکاری منسجم با مرکز کارآفرینی و معاونت فرهنگی و دانشجویی لازم است، سعی بر این است تا بانک اطلاعاتی از مجموعه ایده‌ ها، پایان نامه‌ ها و زمینه جدیدی برای تاسیس گرایش‌ ها در ارتباط با فضای مجازی داشته باشیم.

ارسال نظر