اردیبهشت ماه، نشست برنامه نویسان نرم افزار های موبایل

نشست برنامه نویسان نرم افزار های موبایل، تحت عنوان پنجشنبه بازار، با با حضور ۷۰۰ طراح، توسعه‌ دهنده و برنامه‌ نویس به منظور تبادل تجربه و تلاش برای ارتقای کیفیت نرم‌ افزارهای موبایل برگزار می شود. این نشست با همت یکی از بزرگترین فروشگاه اپلیکیشن ایران و به منظور آماده سازی این کسب و کارها برای ورود به رقابت عرصه جهانی است.

اردیبهشت ماه، نشست برنامه نویسان نرم افزار های موبایل

به گزارش کلیک، اولین دوره این رویداد با هدف تقویت ارتباطات بین توسعه‌ دهندگان و سرمایه‌ گذاران و تقویت توانایی تیم‌ سازی، سال گذشته برگزار شد. در سال جاری نیز به خاطر فضای اقتصادی پیش رو، هدف رویداد ارتقای کیفیت نرم افزارهای ایرانی در حوزه موبایل و نزدیک کردن آنها به تولیدات و رقابت جهانی است.

امسال تلاش این رویداد بر این است تا ارتباط میان کارشناسان و مربیان فنی داخلی و خارجی، صاحبان کسب و کارهای اینترنتی، سرمایه گذاران و مدیران فروشگاه اپلیکیشن را با چند صد توسعه دهنده این حوزه تقویت کند.

زمینه های مورد بررسی این رویداد شامل تحلیل داده‌ ها، فروش و پرداخت اینترنتی و توسعه تجارت الکترونیکی می باشد.

در این رویداد چند میزگرد بازی‌ سازی، راه ‌های جذب سرمایه و بومی ‌سازی با حضور برنامه نویسان و توسعه دهندگان اپلیکیشن برگزار می شود. هم چنین فرصت های بازار اپلیکیشن ایران با حضور چهره‌ های برجسته‌ داخل و خارج از کشور بررسی می شود. سخنرانی‌ و برپایی کارگاه‌ هایی در زمینه‌‌ های فنی، کسب‌ و کار از جمله برنامه های این رویداد است.

مرکز همایش های برج میلاد تهران، در روزهای ۸ و ۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵، میزبان این رویداد خواهد بود.

ارسال نظر