فاواکده دسترسی به خدمات الکترونیک دولتی را راحت تر می کند

فاواکده اپلیکیشنی است که به منظور استفاده سریع و آسان از خدمات الکترونیکی عرضه شده از سوی دستگاه‌ ها، نهادها و بخش‌ های مختلف حاکمیتی، طراحی شده است.

فاواکده دسترسی به خدمات الکترونیک دولتی را راحت تر می کند

به گزارش کلیک، این اپلیکیشن می تواند برای مثال با این اپلیکیشن مرسولات پستی، گواهینامه، کارت پایان خدمت را رهگیری کند و همچنین برآورد هزینه پستی را به صورت مستقیم برای کاربران انجام می دهد.
از دیگر کاربردهای این نرم افزار می توان به گرفتن استعلام‌ های کاربردی و پیامکی نظیر تخلفات رانندگی، اصالت دارو و همچنین استعلام‌ اینترنتی همچون استعلام قرارداد املاک، میزان تخلفات رانندگی، نمره منفی گواهی نامه، سوابق بیمه تامین اجتماعی و ... اشاره کرد.
این اپلیکیشن امکان پرداخت مستقیم انواع قبوض بدون نیاز به وارد کردن اعداد و به کمک بارکدخوان موجود در برنامه و خرید شارژ برای همه سیم کارت ‌های اعتباری اپراتورهای تلفن همراه و همچنین خرید بلیط هواپیما، اتوبوس، قطار، کنسرت و رزرو هتل را فراهم می کند.
دسترسی به آدرس های مورد نیاز و پرتال دستگاه های حکومتی از طریق نقشه، امکان مسیریابی و اعلام ترافیک مسیر جهت رسیدن به محل مورد نظر و امکان تماس با تلفن‌ های ضروری از دیگر امکانات این اپلیکیشن است.
این نرم افزار به خدمات ضروری و کاربردی ارائه شده از سوی شهرداری، پلیس +۱۰، مخابرات استان تهران و پرداخت عوارض خودرو، خدمات کارت هوشمند سوخت و نظام وظیفه دسترسی دارد.

ارسال نظر