مراسمی به مناسبت نیم میلیون مقاله فارسی برگزار خواهد شد

مراسمی به مناسبت ایجاد نیم میلیون مقاله در دانشنامه ویکی‌پدیای فارسی، روز جمعه ۱۵ مرداد در کتابخانه ملی برگزار خواهد شد.

مراسمی به مناسبت نیم میلیون مقاله فارسی برگزار خواهد شد

به گزارش کلیک، به‌مناسبت ایجاد نیم میلیون مقاله در دانشنامه ویکی‌پدیای فارسی، در مراسمی که به‌ کوشش گروه کاربری ویکی‌مدین‌های ایرانی برگزار خواهد شد، این رویداد مهم فرصتی برای تبادل اطلاعات در زمینهٔ دانشنامه‌نویسی، آشنایی با ویکی‌پدیا و ویکی‌نویسی، بررسی توانمندی‌ها و نقاط ضعف ویکی‌پدیای فارسی استفاده خواهد بود.

این مراسم روز جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ از ساعت ۱۵ تا ۱۹ در تالار قلم سازمان اسناد و کتابخانهٔ ملی ایران به نشانی «تهران، بزرگراه شهید حقانی، بعد از ایستگاه متروی شهید حقانی، خروجی کتابخانهٔ ملی» برگزار خواهد‌ شد. جدول زمان‌بندی مراسم در صفحهٔ مراسم در وبگاه ویکی‌پدیا مشخص شده است که شامل چند سخنرانی و ارائه خواهد بود و دوستان ویکی‌نویس نیز در انتهای مراسم گپ‌وگفتی خواهند داشت.

شرکت در این مراسم بدون هیچ محدودیتی برای عموم علاقه‌مندان آزاد و رایگان است. همچنین می‌توانید از طریق وبگاه ایوند در این رویداد ثبت‌نام کنید. در نظر داشته باشید برای شرکت در این مراسم، ثبت‌نام الزامی نیست و هدف دانستن تعداد احتمالی حاضران است.

با توافقی که با شرکت اسنپ شده‌است، سفرهایی که در روز مراسم از هر نقطه از تهران به سمت محل برگزاری و بالعکس انجام شوند، با استفاده از کد تخفیف snapp-wiki شامل ۵۰٪ تخفیف خواهند‌شد.

صفحهٔ جشن در ویکی‌پدیا: http://bit.ly/FaWiki500K
جدول زمان‌بندی: http://bit.ly/FaWiki500KSCH
صفحهٔ ایوند برای ثبت‌نام: http://bit.ly/FaWiki500KEvand
دسترسی به محل برگزاری :http://bit.ly/FaWiki500KLoc

ارسال نظر