فرصتی استثنایی برای علاقمندان به بازی‌های رایانه‌ای!

مسابقات بازی‌های رایانه‌ای که ۱۳ شهریور در برج میلاد برگزار می‌شود، فرصتی بزرگ برای علاقه‌مندان بازی‌های رایانه‌ای در رشته‌های مختلف است تا شانس خود را برای اعزام شدن به پاریس برای مسابقات جهانی امتحان کنند.

فرصتی استثنایی برای علاقمندان به بازی‌های رایانه‌ای!

به گزارش کلیک، مسابقات بازی‌های رایانه‌ای جز اتفاقات جذاب و پر طرفداری‌ است که اخیرا در جهان برگزار می‌شود. در ایران نیز تیم مکعب، نماینده داخلی بنیاد بازی‌های رایانه‌ای ایران و نماینده ESWC (مرکز جهانی ورزش‌های الکترونیک) برای پنجمین سال متوالی، مسابقات انتخابی ایران را جهت شناسایی قهرمانان و اعزام آنان به مسابقات جهانی برگزار می‌کند.
در ۴ دوره پیشین، ایران ۷ نماینده برای رشته فیفا به مسابقات جهانی اعزام کرده و با یک مدال طلا و یک مقام چهارمی در جایگاه ۲۰ جهان قرار دارد.
این درحالی است که تیم اعزامی ایران تا به امروز فقط برای رشته‌ فیفا مسابقات اعزام می‌شدند و اختصاص رتبه‌های رنکینگ با توجه به همه رشته‌های موجود در مسابقات جهانی صورت می‌گرفت.
از امسال با پیگیری تیم مکعب، ایران توانسته است برای دو رشته CS:GO و Clash Royale سهمیه کسب کند تا قهرمانان این رشته‌ها نیز بتوانند برای اولین بار به مسابقات جهان راه پیدا کنند.
شرکت مکعب مفتخر است اعلام کند امسال رشته تیمی CS:GO یک سهمیه در مسابقات جهانی خواهد داشت و در رشته Clash Royale نیز در مسابقات جهانی دو سهمیه به ایران تعلق گرفته است.
اتفاقی که موجب نگرانی بازیکنان فیفا شده این است که ممکن است بازی فیفا به طور کلی از رقابت‌های جهانی امسال حذف شود. این در حالی است که در صورت برگزاری رشته FIFA در مسابقات جهانی، سهمیه ایران در پیکار جهانی ESWC حتمی است و فقط منوط به اعلام نهایی تیم برگزار کننده ESWC است.
بنابراین طرفداران رشته فیفا باید منتظر خبرهای خوب در زمینه برگزاری مسابقات جهانی فیفا و کسب سهمیه برای ایران باشند. در صورت تایید نشدن برگزاری مسابقات جهانی برای رشته FIFA نیز جایزه‌ای بزرگ به این رشته پرطرفدار اختصاص خواهد یافت. در صورت تایید حضور این عنوان در مسابقات جهانی هم، تیم مکعب همانند سال‌های پیش مسئول اعزام نفر به مسابقات خواهد بود.

ارسال نظر