گزارش تصویری کلیک از نمایشگاه کامپیوتکس

نمایشگاه کامپیوتکس از ۲ شهریور شروع شده و تا جمعه ۵ شهریور ماه ادامه دارد.

گزارش تصویری کلیک از نمایشگاه کامپیوتکس

به گزارش کلیک، نمایشگاه ارائه و فروش کامپیوتر، ماشین‌های اداری و کالاهای IT (کامپیوتکس) به همت اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران، از روز سه شنبه ۲ شهریور ۹۵ در ضلع جنوبی مصلی تهران برگزار شده است. نمایشگاه کامپیوتکس با معرفی تکنولوژی‌های به روز این حوزه در کنار فروش همراه با تخفیف کالاها، تاکنون با استقبال خوبی از سوی علاقمندان مواجه شده است. لازم به ذکر است که این نمایشگاه تا روز پنجشنبه، در سالن گلستان و ازساعت ۱۱ صبح الی ۲۱ و روز جمعه ۵ شهریور از ساعت ۱۴ الی ۲۲ دایر است.

به برخی از محصولات ارائه شده در این نماشگاه نگاهی می‌اندازیم:

senor

دستگاه ضدآب و ضدروغن Senor، یک سیستم کامپیوتری صنعتی و صندوق مکانیزه فروشگاهی است که برای مناطق شمالی یا جنوبی ایران که شرجی یا غبارآلود هستند، طراحی شده‌است. در این دستگاه روی مدارها رسوب نمی‌نشیند، هم‌چنین در آن از فن برای خنک کردن استفاده نمی شود، بلکه دارای Heat sink با آلیاژ مخصوص برای تبادل انتقال حرارت است.

photo_2016-08-25_07-21-36

در تصویر بالا لمینیتور با عرض ۷۲ سانتی‌متر را می بینید که هر دو نوع سرد و گرم سلفون را پوشش می‌دهد. لمینیت گرم، همان لمینت‌های معمولی است و لمینیت سرد، نوع طرح‌دار آن.

پروژکتور قابل حمل

ویدئو پروژکتورهای قابل حمل در اندازه‌های مختلف را می‌بینید که از طریق wifi و کابل HDML قابل استفاده هستند. قیمت این دستگاه‌های کوچک از ۶۵۰ هزار تومان تا ۳ میلیون و ۸۰۰ هزارتومان متغیر بود.

صندلی بازی Xbox و PES

صندلی مخصوص بازی‌های Xbox و PES4 از جمله جذابیت‌های مقاومت‌ناپذیر یکی از دو غرفه msi در نمایشگاه کامپیوتکس بود. در این غرفه هم‌چنین محصولات گیمینگ Microsoft ،Rasor ،Rapoo و Logitech به نمایش درآمده بودند.

اسکوتر برقی

اسکوترهای برقی نیز از گزینه‌های پرطرفدار کامپیوتکس بودند. این اسکوترها که سه اندازه ۶،۸ و ۱۰ اینچ داشتند، با تخفیف ویژه نمایشگاه، از قیمت ۶۵۰ هزارتومان تا ۹۵۰ هزارتومان عرضه شده‌ بودند. این اسکوترها با ۲ ساعت شارژ، با سرعت ۱۵ کیلومتر، تا ۳۰ کیلومتر راه می‌روند و تا شیب ۳۰ درجه نیز قابلیت بالا رفتن دارند.

لوازم خانه هوشمند

در این غرفه دیده می‌شد که چگونه با استفاده از ماژورهایی که پشت پریز خانه‌ها قرار می‌گیرد و اپلیکیشنی که روی موبایل نصب می‌شود، می‌توان وسایل خانه از جمله پرده‌ها، لامپ‌ها، ماشین لباس‌شویی و غیره را به شکل هوشمند کنترل کرد. این تکنولوژی هم‌اکنون به راحتی در منازل قابل استفاده است.

ماشین‌آلات اداری

در یکی از غرفه‌ها نیز ماشین‌آلات اداری، تجهیزات فنی مهندسی برای نقشه‌برداری‌های صنعتی، پرینتر لیزری و اسکنرهایی با دقت بالا با ابعاد بزرگ نیز وجود داشتند.

ارسال نظر