رویداد «سار» تابستان برگزار می‌شود

دومین رویداد فصلی سار، ۱۲ شهریور در موزه علوم و فناوری برگزار می‌شود.

رویداد «سار» تابستان برگزار می‌شود

به گزارش کلیک، موزه ملی علوم و فناوری ایران، با هدف گسترش ایده‌های نوآورانه و خلاق، هم‌چنین تجربه‌های موفق و تاثیرگذار، مجموعه رویدادهایی با نام «کنفرانس سار» (سخنگاه اندیشه‌های راهبر) را راه اندازی کرده‌ است. در این کنفرانس‌ها، سخنرانی‌هایی کوتاه و تاثیرگذاری ارائه می‌شوند که اغلب روایت یک تجربه موفق و یا یک ایده تاثیرگذار هستند. نخستین کنفرانس فصلی سار با نام «سارِ بهار»، خرداد ماه در محل سالن همایش‌های موزه ملی ایران برگزار شد. دومین نوبت این رویداد نیز، جمعه ۱۲ شهریور، ساعت ۳ تا ۶ در این موزه برگزار می‌شود.

طبق برنامه‌ای که از سوی موزه ملی علوم و فناوری ایران منتشر شده‌است، قرار است هر ساله ۴ «کنفرانس فصلی سار» و ۲ کنفرانس ویژه، به نام‌های «سارِکار» با موضوع کارآفرینی، و «سارِسبز» با موضوع محیط زیست برگزار شوند.

لازم به ذکر است دکتر کارن ابری‌نیا، رئیس مرکز طراحی و ساخت خودروی خورشیدی «غزال ایرانی» در دانشگاه تهران، دکتر فرشید چینی، استادیار دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه تهران، دکتر مراد کریم‌پور، استادیار دانشکده مکانیک دانشگاه تهران، دکتر علی رضایی یزدی، پژوهشگر در دانشگاه استون و عضو انجمن نوآوری لندن، محمد نجفی، بنیانگذار رویدادهای بیست تا سی، گلرخ بحری، بنیانگذار وب‌سایت مهربانه، احمدعلی فرهودی، پژوهشگر فناوری و مدیرعامل سباصل و سمیرا داورفرا، هنرمند و مدیرعامل موسسه هنری نیار، هشت سخنران «سار تابستان» هستند.

ارسال نظر