ترموستات هوشمند یاملی دمای فرهای ویرپول را به صورت خودکار تنظیم می کند

رسانه کلیک - پلتفرم یاملی به تازگی از ترموستات هوشمند و بی سیم خود رونمایی کرده که امکان پخت غذای بدون استرس و آسان را برای کاربر مهیا می سازد.

ترموستات هوشمند یاملی دمای فرهای ویرپول را به صورت خودکار تنظیم می کند

یاملی، زیر مجموعه کمپانی ویرپول در رویداد CES 2020 از ترموستات هوشمند و جدید خود رونمایی کرد. این دستگاه کاملا بی سیم است. بنابراین هیچ گونه کابلی از درب فر خارج نمی شود. این ترموستات می تواند دمای فر را به طور خودکار تنظیم کند. این محصول قرار است در اوایل سال جاری و با قیمت 129 دلار در دسترس مشتریان قرار گیرد.

این ابزار هوشمند شامل یک پروب و یک سکو بوده که با یکدیگر در ارتباط هستند و می توانند از طریق بلوتوث به اپلیکیشن موبایل یاملی متصل شوند. پروب در دو سر خود دارای سنسور بوده که وظیفه آن ها، نظارت بر دمای غذا و همچنین دمای داخل فر است.

کاربر می تواند به وسیله اپلیکیشن موبایل، پارامترهای مختلفی مثل دمای پخت، نوع گوشت و میزان پخت آن را تنظیم کند. این اپلیکیشن می تواند باقی مانده زمان تا پایان پخت را به کاربر نمایش داده و یا در صورت تغییر دما یا باز شدن درب فر، زمان مورد نظر را تغییر دهد. برنامه یاملی پس از پایان پخت، هشداری را جهت اطلاع رسانی به کاربر صادر می کند.

بخش سکو در کنار فر قرار گرفته و محدوده ارتباطی آن به 150 فیت می رسد. پس اگر کاربر در اتاق دیگری باشد، باز هم اپلیکیشن می تواند هشدار را به سوی کاربر ارسال کند. وظیفه انرژی رسانی به سکو بر عهده یک باتری است. البته این باتری برای شارژ پروب نیز به کار می رود.

مالک یاملی یعنی کمپانی ویرپول قصد دارد تا در طول سال جاری، ترموستات هوشمند را با فرهای برگزیده ویرپول و رسپی های اپلیکیشن یاملی یکپارچه سازی کند. به این ترتیب فر می تواند بر اساس رسپی، دما و سبک پخت غذا (مثلا پختن یا کباب کردن) را به طور خودکار تنظیم کند.

ارسال نظر