ایسوس از گوشی هوشمند سری ذن فون ۷ رونمایی می‌کند

رسانه کلیک - کمپانی ایسوس در بیانیه‌ای تایید کرد که از گوشی‌های سری جدید ذن فون ۷ در هفته آینده رونمایی خواهد کرد.

ایسوس از گوشی هوشمند سری ذن فون ۷ رونمایی می‌کند

می‌توان گفت که ذن فون ۶ یکی از محصولات جالب و منحصر به فرد سال ۲۰۱۹ به شمار می‌رود. این محصول مجهز به ۲ دوربین با موتور چرخشی است که به کاربران اجازه می‌دهد از آن برای حالت اصلی و حالت سلفی استفاده کنند.

در حال حاضر شرکت ایسوس اعلام کرده است که در هفته آینده سری جدید گوشی‌های ذن فون را معرفی خواهد کرد. به گفته مقامات این شرکت ایسوس ذن فون ۷ به صورت لایو استریم در ۲۶ اوت یا ۵ شهریور رونمایی خواهد شد.

با توجه به اینکه در گزارش‌ها از سری ذن فون صحبت شده است می‌توان نتیجه گفت که گوشی هوشمند ذن فون ۷ ممکن است ۲ مدل یا بیشتر داشته باشد. با این وجود هنوز اطلاعاتی درباره مشخصات سخت‌افزاری، تعداد مدل‌های موجود در سری، طراحی‌ها و نوآوری‌های استفاده‌شده منتشر نشده است.

معمولا قبل از معرفی محصولات جدید، شرکت سازنده آن محصول یا افشاگران اطلاعات زیادی را از آن در فضای مجازی منتشر می‌کنند. اما ایسوس در سکوت کامل خبری این گوشی هوشمند را تولید کرده است.

گوشی هوشمند ایسوس ذن فون ۷ از باتری ۵ هزار میلی‌آمپر ساعت پشتیبانی می‌کند. می‌توان گفت این تنها اطلاعاتی است که در حال حاضر از این گوشی منتشر شده است و نشان می‌دهد که ظرفیت باتری محصول جدید ایسوس مانند ذن فون ۶ است. با این وجود ذن فون ۶ از فناوری شارژ ۱۸ واتی استفاده می‌کرد که ممکن است در مدل جدید از شارژ ۳۰ واتی استفاده شود.

به نظر می‌رسد محصولات جدید شرکت ایسوس قیمت رقابتی و سخت‌افزار مطلوب را به کاربران آن ارائه دهد. با این وجود مشخص نیست که طراحی ظاهری این گوشی مانند دوربین چرخان ذن فون ۶ است یا خیر.

ارسال نظر