شیائومی می ۱۰ اولترا به عنوان رتبه اول فهرست انتوتو معرفی شد

رسانه کلیک - گوشی هوشمند شیائومی می ۱۰ اولترا امتیاز نزدیک به ۶۵۰ هزار را در بنچمارک انتوتو به دست آورده است و به عنوان برترین گوشی هوشمند ماه آگوست انتخاب شده است.

شیائومی می ۱۰ اولترا به عنوان رتبه اول فهرست انتوتو معرفی شد

کاربران و رسانه‌های معتبر از انتوتو یکی از بنچمارک‌های معتبر، در زمینه معیارسنجی عملکرد پردازنده گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کنند. در حالت کلی انتوتو هر ماه یک فهرست از ۱۰ محصولی که توانسته‌اند امتیاز بالایی را کسب کنند منتشر می‌کند.

این قهرست ۱۰ گوشی هوشمندی که در یک ماه به عنوان برترین انتخاب شده‌اند را نشان می‌دهد. در هر صورت، انتوتو فهرستی از ۱۰ گوشی هوشمند برتر ماه آگوست را منتشر کرده که شامل بالاترین امتیاز کسب‌شده توسط گوشی‌های هوشمند در بازه زمانی ۱ الی ۳۱ جولای (۱۱ تیر تا ۱۰ مرداد) می‌شود. در این فهرست، شیائومی می ۱۰ اولترا توانسته بالاترین جایگاه را با کسب امتیاز ۶۴۶،۷۳۰ به خود اختصاص داد.

شیائومی می ۱۰ اولترا

می ۱۰ اولترا درواقع نسخه‌ای ویژه از می ۱۰ است که شرکت شیائومی برای جشن ۱۰ سالگی خود معرفی کرد. از ویژگی‌های گوشی شیائومی می ۱۰ اولترا می‌توان به برخورداری از تراشه اسنپدراگون ۸۶۵ و ۱۶ گیگابایت حافظه رم اشاره کرد. پرچم‌دار شرکت چینی از ۵۱۲ گیگابایت حافظه UFS 3.1 نیز بهره می‌برد و توانسته در بنچمارک انتوتو نسبت به تمامی رقبای خود عملکرد به مراتب بهتری داشته باشد.

جالب است بدانید که انتوتو در توضیحات فهرست ماه آگوست گفته است بیش از هزار گوشی هوشمند در بازه زمانی ذکرشده بنچمارک شده‌اند. در جایگاه دوم می‌توان گوشی iQOO 5 را مشاهده کرد که توانست امتیاز ۶۳۷،۶۱۶ را کسب کند. این محصول نیز مجهز به تراشه اسنپدراگون ۸۶۵ است؛ اما برخورداری می ۱۰ اولترا از حافظه رم بیشتر گویا توانسته به کسب امتیاز بالاتر پرچم‌دار شیائومی کمک شایانی کند.

در جایگاه سوم، ایسوس راگ فون ۳ با امتیاز ۶۲۹،۲۴۵ قرار گرفته است. راگ فون ۳ از تراشه اسنپدراگون ۸۶۵ با سیستم خنک‌کننده‌ی پیشرفته‌ای استفاده می‌کند. جایگاه چهارم و پنچم به دو گوشی شیائومی بلک شارک ۳ اس و ویوو ایکس ۵۰ پرو پلاس تعلق گرفته و در دو جایگاه بعدی نیز محصولاتی از اوپو به‌نام‌های فایند ایکس ۲ پرو و فایند ایکس ۲ مشاهده می‌شوند.

ارسال نظر