شرکت اپل اولین محموله آیفون ۱۲ را قبل از رونمایی برای توزیع‌کنندگان ارسال خواهد کرد

رسانه کلیک - به گفته یکی از افشاگران مطرح، شرکت اپل در تاریخ ۱۳ اکتبر از آيفون‌های جدید رونمایی خواهد کرد و اولین محموله آیفون ۱۲ در تاریخ ۵ اکتبر برای توزیع‌کنندگان ارسال خواهد شد.

شرکت اپل اولین محموله آیفون ۱۲ را قبل از رونمایی برای توزیع‌کنندگان ارسال خواهد کرد

هنوز شرکت اپل تاریخ رسمی رونمایی از آیفون‌های جدید را اعلام نکرده است؛ اما گزارش‌ها حاکی از آن است که رویداد رونمایی از مدل‌های مختلف آیفون 12 در تاریخ ۱۳ اکتبر یا ۲۲ مهر برگزار خواهد شد. اکنون خبری درباره ارسال این گوشی‌ها به توزیع‌کنندگان در فضای مجازی منتشر شده است.

طبق گفته یکی از افشاگران معروف ، اولین محموله آیفون ۱۲ در تاریخ ۵ اکتبر برای توزیع‌کنندگان ارسال خواهد شد. او همچنین ذکر کرده است که این محموله شامل آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ مینی خواهد بود و هر یک از این مدل‌ها با سه حالت ۶۴ گیگ، ۱۲۸ گیگ و ۲۵۶ گیگابایت عرضه خواهند شد. آیفون ۱۲ مینی نمایشگر ۵.۴ اینچی و آیفون ۱۲ نمایشگر ۶.۱ اینچی خواهد داشت.

این اطلاعات با گزارش‌های قدیمی که از افراد مختلف نقل شده بود مطابقت دارد. افراد زیادی می‌گویند که شرکت اپل در ابتدا تنها یک یا دپ مدل از آیفون‌های جدید را برای فروش می‌گذارد و مدل‌های بعدی را اواخر ماه نوامبر به بازار عرضه می‌کند.

هنوز تاریخ دقیق فروش این گوشی‌ها مشخص نشده است؛ اما افراد مختلف حدس و گمان‌هایی درباره قیمت این گوشی‌ها می‌زنند. به گفته آن‌ها به احتمال زیاد قیمت آیفون ۱۲ در بازه 799 تا 849 دلار و قیمت آیفون ۱۲ مینی در بازه 699 تا 749 دلار خواهد بود. همچنین آیفون‌های پرو و پرومکس نیز احتمالا قیمتی حدود 1100 تا 1200 دلار خواهند داشت. برای اطمینان از این قیمت‌ها باید منتظر اخبار رسمی شرکت اپل باشیم.

ارسال نظر