افشای جزئیات جدید رابط کاربری One UI 5.0 سامسونگ

طبق گزارش اختصاصی SamMobile، یکی از اهداف اصلی سامسونگ در روند توسعه رابط کاربری One UI 5.0، افزایش سرعت آن است. به همین منظور، توسعه‌دهندگان در تلاشند تا سرعت کار با آن را برای کاربران به میزان قابل توجهی افزایش دهند. همچنین در این نسخه جدید، انیمیشن‌ها نیز بهینه خواهند شد تا روان‌تر و سریع‌تر اجرا شوند.

افشای جزئیات جدید رابط کاربری One UI 5.0 سامسونگ

One UI 5.0 نام پوسته سفارشی اندروید سامسونگ است. این شرکت قرار است آن را در اواخر سال جاری همراه با اندروید 13 منتشر کند. انتظار می رود سامسونگ برنامه بتای One UI 5.0 را در ماه های آینده راه اندازی کند.

بدیهی است که در حال حاضر هیچ جزئیاتی در مورد One UI 5.0 فاش نشده اما بر طبق شنیده ها سرعت انیمیشن های UI تا حد قابل توجهی افزایش پیدا کرده است. این تغییر به ظاهر کوچک تاثیر زیادی در رضایت کاربران در کار با گوشی های سامسونگ خواهد داشت

انتظار می رود سامسونگ در اواخر امسال در رویداد کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ از تمام بهبودهایی که قرار است در One UI 5.0 ایجاد کند، رونمایی کند. SDC 2021 در اکتبر سال گذشته برگزار شد و نسخه بتای One UI 4.0 کمی بعد از آن راه اندازی شد.

بنابراین این شرکت ممکن است بازه زمانی مشابهی را برای One UI 5.0 در سال جاری دنبال کند. هنگامی که در SDC 2022 برگزار شد، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که نسخه بتا در هفته‌های بعد به صورت زنده عرضه شود. One UI 5.0 احتمالاً قبل از پایان سال جاری برای دستگاه های موجود منتشر می شود.

ارسال نظر