گلکسی نوت ۸ دارای صفحه نمایش منحنی است

کلیک – به تازگی تصویری از محافظ صفحه نمایش گلکسی نوت ۸ منتشر شده است که با توجه به آن می توان گفت که این گوشی نیز همانند گلکسی اس ۸ دارای صفحه نمایش منحنی است.

گلکسی نوت ۸ دارای صفحه نمایش منحنی است

به تازگی تصاویری از محافظ صفحه نمایش گلکسی نوت ۸ منتشر شده است و چنانچه این محافظ صفحه نمایش واقعا متعلق به گلکسی نوت ۸ باشد، این گوشی هم مانند گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس دارای صفحه نمایش منحنی است. با استناد به تصویر منتشر شده از محافظ صفحه نمایش منتسب به گوشی گلکسی نوت ۸ می توان گفت که لبه های صفحه نمایش این گوشی منحنی است و تقریبا هیچ قابی در اطراف آن وجود ندارد؛ بنابراین می توان گفت که گلکسی نوت ۸ نیز همانند گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس دارای صفحه نمایش Infinity است.

قاب قسمت بالای صفحه نمایش این گوشی بسیار باریک است و این موضوع به معنای این است که فضای کمی در بالای این گوشی برای قرارگیری دوربین سلفی، محل خروج صدا و حسگرهای مختلف قرار دارد. قسمت بالا و پایین قاب صفحه نمایش این گوشی کاملا متقارن است که خبر خوبی برای افرادی دچار وسواس فکری هستند، است.

طبق اطلاعات ذکر شده در منبعی که این تصویر در آن منتشر شده است، گوشی گلکسی نوت ۸ از طراحی واقعا جذابی برخوردار است و زیباتر تر از گوشی گلکسی اس ۸ است. در ضمن این گوشی همانند سایر گوشی های سری گلکسی نوت به همراه قلم دیجیتالی S pen عرضه خواهد شد.

طبق شایعاتی که تاکنون در مورد این گوشی منتشر شده است. این گوشی در اواخر ماه سپتامبر با قیمتی در حدود ۱۰۰۰ یورو عرضه خواهد شد. این گوشی دارای دوربین دوگانه ۱۲ مگاپیکسلی، رم ۶ گیگابایتی و باتری ۳۳۰۰ میلی آمپری است. احتمالا گلکسی نوت ۸ از صفحه نمایش ۶٫۳ اینچی Super AMOLED با نسبت تصویر ۱۸٫۵:۹ برخوردار است و حسگر اثر انگشت این گوشی نیز در پشت آن تعبیه شده است. برخی از گوشی های گلکسی نوت ۸ با پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ و برخی از آن ها با پردازنده اختصاصی سامسونگ یعنی اگزینوس ۸۸۹۵ عرضه خواهند شد. طبق اطلاعات منتشر شده این گوشی با حافظه داخلی ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی عرضه خواهد شد.

ارسال نظر