تصاویری جدید از Meizu Pro 7 با نمایشگری در پشت

کلیک - اخیرا تصاویری از پرچمدار شرکت چینی Meizu منتشر شده است که نشان می‌دهد در قاب پشتی این دستگاه نیز شاهد یک صفحه نمایش هستیم.

تصاویری جدید از Meizu Pro 7 با نمایشگری در پشت

ماجرا به چند روز قبل برمی‌گردد؛ وقتی تصاویری از محصول جدید Meizu با نام Pro 7 منتشر شد که وجود یک صفحه نمایش کوچک در نمای پشتی دستگاه را تایید می‌کرد.

در تصاویر انتشار یافته که نمونه ای از آن را در زیر می‌بینید، شاهد امکانات و قابلیتهای محدودی بودیم که این صفحه نمایش را به عنوان بخشی کمکی و صرفا نمایش دهنده اعلانها و وضعیتها یا برخی اتفاقات محدود نشان می‌داد. اما تصاویری که به تازگی منتشر شده اند ثابت می‌کند که توانایی های این ایده احتمالا فراتر از انتظارات ما خواهد بود.

meizu pro 7

تصاویری که در ادامه خواهید دید نشان می‌دهند که این صفحه نمایش دوم می‌تواند هرآنچه در صفحه اصلی در حال نمایش است را نشان دهند و به عبارتی دیگر با یک تلفن هوشمند که دو صفحه نمایش دارد و این دو صفحه می‌توانند در آن واحد نشان دهنده محتوایی یکسان باشند روبرو هستیم.

meizu pro 7

در روزهایی که وجود دوربین دوگانه در تلفنهای رده بالا عادی شده و حتی نبود آن نقص تلقی می‌شود، نمی‌توان وجود دوربین دوگانه در Meizu Pro 7 را یک نوآوری به شمار آورد! بلکه این صفحه نمایش دوتایی حرفی است که Pro 7 برای گفتن دارد. ایده ای که هرچند چندان جدید و اعجاب انگیز نیست اما به نظر می‌رسد که باید شاهد حضور و کاربرد منطقی تر و جامع تر این ایده در این دستگاه باشیم.

ناگفته نماند که دوربین دوگانه ساخت سونی ۱۲ و سلفی ۱۶ مگاپیکسلی، وجود درگاه ۳٫۵ میلیمتری هدفون و البته استفاده از برترین پردازنده حال حاضر مدیاتک با نام Helio X30 سایر مشخصاتی است که تا این لحظه از Meizu Pro 7 می‌دانیم که البته رده قیمتی حدودا ۴۰۰ دلاری آن نیز به یقین موجب تبدیل آن به انتخابی لذت بخش تر خواهد بود.

ارسال نظر