راه برای تولید آیفون ۸ هموار شد

رسانه کلیک - شرکت اپل در حال تأمین تجهیزات لازم برای تولید گوشی های آیفون ۸ است.

راه برای تولید آیفون ۸ هموار شد

بر اساس اخبار منتشر شده به نظر می رسد شرکت اپل قصد دارد تا در آینده ای نزدیک گوشی های جدید خود یعنی آیفون ۸ را به بازار ارائه کند. بر اساس همین اخبار اپل در حال حاضر اقدام به خرید ماشین آلات مورد نیاز برای تولید این گوشی ها و ارائه آن ها طبق برنامه از پیش تعریف شده این شرکت کرده است. این تجهیزات جدید و مدرن قادر به تولید بورد های مداری چاپی سخت و محکم است که با نام RFPCB شناخته می شوند. این بوردها برای استفاده در گوشی های تلفن همراه هوشمند استفاده می شوند.

اپل برای خرید این تجهیزان مدرن در حدود ۱۰ میلیون دلار هزینه کرده است. به گفته مسئولان این شرکت خرید این ماشین آلات برای این که اپل همچنان به عنوان صدر نشین در لیست تولید کنندگان گوشی های پیشرفته و پیچیده جایگاه خود را حفظ کند، لازم بوده است. پیش از این در اخبار رسانه های مختلف این موضوع که آیفون ۸ با تأخیر به بازار ارائه خواهد شد خبر ساز شده بود. اما اخبار جدی در خصوص خرید تجهیزات جدی نشان می دهند که اپل قصد دارد تا آیفون ۸ را طبق زمان برنامه ریزی شده در اختیار علاقه مندان و کاربران اپل قرار دهد.

مشخصات لو رفته از نسل جدی آیفون یعنی آیفون ۸ نشان می دهند که در این گوشی ها قرار است از صفحه نمایش ۵٫۸ اینچی استفاده شود که کل فضای جلوی گوشی را اشغال می کند. حسگر اثر انگشت نیز قرار است در زیر صفحه نمایش تعبیه شود. در دوربین آیفون ۸ نیز قرار است قابلیت پشتیبانی از تکنولوژی واقعیت افزوده ارائه شود. قابلیت های دیگر گوشی عبارت است از پشتیبانی از تکنولوژی شارژ بی سیم، تشخیص چهره و قابلیت های منحصر به فرد دیگر که قرار است در هنگام رو نمایی از این گوشی ها در خصوص آن ها صحبت شود.

برای ارائه تمامی این قابلیت ها در بهترین حالت و کیفیت ممکن کارهای مهندسی زیادی انجام شده است و گفته می شود پیش نیاز های استفاده از تکنولوژی تشخیص چهره و شارژ بی سیم برای استفاده در این گوشی ها آماده شده اند. شرکت اپل تصمیم دارد از تمام قدرت خود استفاده کند تا بتواند این گوشی ها را در موعد مقرر به بازار ارائه کند.

ارسال نظر