گوشی PRO 7 میزو از دو صفحه نمایش بهره خواهد برد

رسانه کلیک – گوشی PRO 7 میزو که صفحه نمایش دوم آن در پشت آن تعبیه شده است و از توانایی‌های منحصر‌به‌فردی برخوردار است، چند روز دیگر رونمایی می‌شود.

گوشی PRO 7 میزو از دو صفحه نمایش بهره خواهد برد

شرکت میزو قصد دارد چند روز دیگر از جدیدترین گوشی اندرویدی خود یعنی گوشی PRO 7 رونمایی کند. این گوشی واقعا منحصر‌به‌فرد است؛ زیرا صفحه نمایشی دیگر در پشت آن تعبیه شده که رویکرد کاملا جدیدی در ساخت گوشی‌های هوشمند است.

طبق اطلاعات منتشر شده، این گوشی دارای یک صفحه نمایش LCD با ارتفاع زیاد است که در پشت آن تعبیه شده است. این صفحه نمایش می‌تواند بازی‌های خاصی را اجرا کند و نوتیفیکیشن‌های مختلف را با شیوه‌ای متفاوت از نمایشگرهای معمولی که در جلوی گوشی‌ها قرار دارند، نمایش دهد. در ضمن احتمالا تصاویر سلفی PRO 7 با استفاده از دوربین اصلی دوگانه آن گرفته می‌شوند و انتظار می‌رود که از کیفیت بالایی هم برخوردار باشند.

شرکت‌های دیگر هم در ساخت گوشی‌های خود به فناوری‌های جدیدی در زمینه صفحه نمایش دست زده‌اند؛ به عنوان مثال هر سه گوشی U Ultra اچ تی سی، V 10 و V 20 ال جی دارای صفحه نمایش دوم هستند که برای نمایش اطلاعات و آیکون‌های اپلیکیشن به کار می‌روند. البته در هیچ یک از این سه گوشی صفحه نمایش دوم در پشت آن ها تعبیه نشده است. گوشی YotaPhone هم دارای صفحه نمایش دوم است که در پشت آن تعبیه شده است و دارای جوهر الکترونیکی است. البته این گوشی ظاهر چندان زیبایی ندارد.

با وجود اینکه قرار گرفتن صفحه نمایش در پشت گوشی یک رویکرد کاملا جدید است؛ اما به نظر نمی‌رسد که گوشی PRO 7 بتواند توجه افراد زیادی را به خود جلب کند؛ زیرا طبق اطلاعات منتشر شده سایر مشخصات این گوشی در سطح بالایی نیست و با توجه به قیمت ۴۱۲ دلاری این گوشی می‌توان گفت که این موضوع صحت دارد.

طبق شایعات منتشر شده این گوشی دارای صفحه نمایش ۵٫۲ اینچی با وضوح Full HD و تراشه Helio X30 مدیا تک است. هنوز مشخص نیست که این گوشی با گوشی‌های هم رده خود همانند OnePlus 5 قابل رقابت است یا نه.

ارسال نظر