موبایل دست دوم خود را به بالاترین قیمت بفروشید!

رسانه کلیک - شرکت دکلاتر برخلاف شرکت‌های دیگر، بلافاصله پس از خرید موبایل‌های دست دوم، وجه آن را پرداخت می‌کند. فروش موبایل‌های خود به این شرکت از فروش آن به صورت خصوصی هم به‌صرفه‌تر است. 

موبایل دست دوم خود را به بالاترین قیمت بفروشید!

چه یک آیفون ۷ خراب داشته باشید چه نوکیا E75 مدل ۲۰۰۹، تنها یک شرکت است که با بالاترین قیمت موبایل‌های دست دوم شما را خریداری می‌کند، شرکت دکلاتر Decluttr شرکتی بازیافتی است. این شرکت بلافاصله پس از خرید گوشی‌های شما پول آن را پرداخت می‌کند. امکان پرداخت وجوه هم از ۴ طریق سپرده مستقیم، درگاه‌های پرداختی، چک و کمک‌های خیریه‌ای ممکن است که هر کدام را بخواهید می‌توانید انتخاب کنید.

طرح‌های خرید حامل توسط کمپین‌های بازاریابی بسیار بزرگ پایه‌گذاری شده است. اما این شرکت تنها شرکتی است که موبایل‌های شما را ۲۵ درصد گران‌تر از پیشنهاد شرکت‌های دیگر خریداری می‌کند. جالب است بدانید که شرکت‌های دیگر شاید گوشی‌های شما را خریداری نکنند و به جای آن اعتبارات دیگری به شما پیشنهاد دهند.

از مزایای دیگر این شرکت این است که اولین گزینه پرداختی را که به شما پیشنهاد می‌دهد را حتماً پرداخت می کند و اگر تا ۲۴ روز پس از ارزیابی کیفی، قیمت مورد توافق عوض شد، می‌توانید بدون اینکه وجهی پرداخت کنید، گوشی خود را پس بگیرید. کار با این شرکت از ارزیابی کیفی گرفته تا فروش و یا بازپس‌گیری دستگاه‌های خود کاملاً رایگان است.

ارسال نظر