آیفون ۸ با تاخیر ارائه خواهد شد

رسانه کلیک – شرکت اپل قول داده بود که در ماه سپتامبر، سه‌گوشی هوشمند جدید خود، آیفون ۷S، آیفون ۷S پلاس و آیفون ۸ را عرضه کند ولی عرضه این گوشی‌ها تا دسامبر طول خواهد کشید.

آیفون ۸ با تاخیر ارائه خواهد شد

شرکت اپل در سال ۲۰۱۷ بدقولی‌های زیادی داشته و طرفداران آیفون از عملکرد اپل در سال ۲۰۱۷ راضی نبوده‌اند. اپل در ابتدای سال ۲۰۱۷ قول داده بود که دو به رو رسانی از گوشی‌های آیفون ۷ بانام‌های آیفون ۷S و ۷S پلاس و یک گوشی هوشمند جدید و پرچم‌دار جدید اپل، آیفون ۸ را در ماه سپتامبر عرضه کند.

بر اساس خبرها اپل در عرضه هر سه‌گوشی هوشمند به بازار تأخیر خواهد داشت. در ابتدا خبرهای تأخیر در عرضه گوشی هوشمند به آیفون ۷S و ۷S پلاس نسبت داده می‌شد ولی در آخرین خبرها به این نکته اشاره‌شده که هر سه آیفون جدید با تأخیر زیادی معرفی خواهند شد.

منابع خبری و منتقدان عوامل زیادی را در این تأخیر مؤثر می‌دانند. یکی از عوامل مهمی که شاید بتواند کمی این تأخیر را توجیه کند، قرار دادن آخرین فنّاوری‌های روز دنیا در آیفون ۸ است. اپل تصمیم دارد تا قابلیت شارژ بی‌سیم، اسکنر سه‌بعدی صورت، حسگر اثرانگشت زیر صفحه‌نمایش و صفحه‌نمایش OLED را در آیفون ۸ ارائه کند به همین دلیل شاید تأخیر اپل برای به دست آوردن بهترین کیفیت باشد.

اپل از صفحه‌نمایش LCD در آیفون ۷S و ۷S پلاس استفاده می‌کند و قابلیت شارژ بی‌سیم را به این گوشی‌های هوشمند اضافه می‌کند. با توجه به محدودیت اپل در سفارش تولید صفحه‌نمایش OLED و محدودیت زمان، آیفون ۸ با صفحه‌نمایش OLED عرضه می‌شود. دوماِ تأخیر برای عرضه آیفون‌ها در تاریخ شرکت اپل بی‌سابقه است، باید دید که آیفون ۸ قرار است چگونه مخاطبان را شگفت‌زده کند.

ارسال نظر