مشخصات فنی آیبنگل MP3 player اپل

اگر تاکنون نام گجت اپل را که آی‌بانگل MP3 Player آی پاد است را نشنیده اید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا با امکانات جالب آن آشنا شوید.

مشخصات فنی آیبنگل MP3 player اپل

مشخصات فنی آیبنگل MP3 player اپل

گوپینات پراسانا، طراح iBangle، طرح خود را "آینده" می نامد، که در واقع همینطور است. این در اصل یک پخش کننده MP3 است، اما یک گام فراتر از آیپاد است. طراحی شیک و فوق مدرنی دارد و همانطور که از نامش پیداست به شکل النگو است. شما می توانید آن را به عنوان یک آی پاد پوشیدنی و استفاده از آن بسیار ساده تر در نظر بگیرید.

ویژگی ها
لوازم جانبی دستگاه cum-fashion یک دستبند آلومینیومی نازک با پد لمسی چند منظوره است. iBangle دارای منوی برای بررسی ایرفون های داخل گوشی از راه دور است. برای کنترل این منو می توانید انگشتان خود را روی منو بکشید، روی یکی ضربه بزنید تا گزینه مربوطه را انتخاب کنید و آیکون سیب را فشار دهید تا به قسمت خانه بروید.

کاربردهای اصلی پخش کننده MP3 iBangle عبارتند از:

کنترل بصری صدا: می توانید انگشتان خود را روی سطح لمسی بلغزانید و صدا را کنترل کنید.

عملکرد قفل: ظرفیت قفل به شما کمک می کند تا حلقه را از شارژهای ناخواسته پیچ کنید. انگشت حلقه خود را خم کنید تا دو بالشتک الاستیک را فشار دهید.

Skip/Pause/Play Control: برای استفاده از این ویژگی، می توانید روی نماد Apple در وسط پخش ضربه بزنید و متوقف شوید.

چشمگیرترین ویژگی اپل iBangle پد حلقه بادی آن است. برای دستیابی به تناسب ایده‌آل روی مچ دست هر کسی، یک پد داخل حلقه باز می‌شود تا به مچ دست شما برسد و ایده آل ترین سایز روی مچتان قرار بگیرد. این دستگاه دارای یک کلید ورود/خروج هوا است که برای محفظه هوای مستقیم داخل النگو بالا می رود. محفظه هوا با پمپاژ هوا بزرگتر می شود و به همین دلیل به طور بی عیب و نقص روی مچ دست شما قرار می گیرد.

iBangle همچنین دارای ویژگی های متعدد دیگری مانند اکولایزر موسیقی، آهنگ های میکس و غیره است. اکولایزرهای متمایز مانند راک، جاز، پاپ و غیره وجود دارد.

ارسال نظر