بررسی امکانات و قیمت فلش IronKey Vault Privacy 50

در حالی که دسترسی به یک SSD رمزگذاری شده - مانند Kingston IronKey Vault Privacy 80 جدید - خوب است، گاهی اوقات شما می خواهید وسیله کوچکتر و راحت تر را با خود حمل کنید که همان کارایی را داشته باشد.در ادامه این مطلب به بررسی امکانات و قیمت فلش IronKey Vault Privacy 50 می پردازیم.

بررسی امکانات و قیمت فلش IronKey Vault Privacy 50

همانطور که می دانید IronKey Vault Privacy 80 یک SSD است، IronKey Vault Privacy 50 یک درایو فلش USB است و به همین دلیل برای حجم کمتری از داده هایی که می خواهید همراه خود داشته باشید بسیار کوچکتر و مناسب تر است.

یک تراشه سخت افزاری 256 بیتی XTS-AES رمزگذاری شده که به نظر می رسد مانند یک درایو فلش USB استاندارد با گواهی FIPS 197 کار می کند. پایان کسب و کار دارای یک رابط USB-A معمولی سازگار با USB 3.2 Gen 1 است(اگر می خواهید از آن در دستگاهی با پورت USB-C استفاده کنید، به یک دانگل یا یک آداپتور نیاز دارید)

این درایو با ویندوز و مک سازگار است و برای باز کردن قفل درایو و دسترسی به اطلاعات خود باید یک برنامه روی درایو اجرا کنید. برخلاف IronKey Vault Privacy 80، این درایو مستقل از سیستم عامل نیست.

نکات برجسته Kingston IronKey Vault Privacy 50

گواهی FIPS 197
رمزگذاری سخت افزاری 256 بیتی XTS-AES
گزینه چند کلمه عبور با پشتیبانی از حالت های پیچیده عبارت رمز
حالت رمز عبور
تنظیمات دوگانه فقط خواندنی (محافظت از نوشتن).
حداکثر سرعت خواندن 250 مگابایت بر ثانیه، سرعت نوشتن 180 مگابایت بر ثانیه
این درایو محافظت داخلی در برابر حملاتی مانند BadUSB و همچنین حملات brute force ارائه می دهد.

سرعت درایو در حدود 250 مگابایت بر ثانیه برای سرعت خواندن، و سرعت نوشتن 180 مگابایت بر ثانیه است، و در آزمایش توانستم سرعت خواندن 225 مگابایت بر ثانیه و سرعت نوشتن 150 مگابایت بر ثانیه را دریافت کنم.

درایو دارای یک سوراخ بند است که می توانید از آن برای اتصال درایو خود به کلیدهای خود استفاده کنید، و درپوش به خوبی جا می گیرد و در هنگام استفاده به پشت درایو می چسبد. IronKey Vault Privacy 50 از 8 گیگ تا 256 گیگ عرضه می شود که دست مشتریان را برای خرید باز گذاشته است.

قیمت یک مدل 8 گیگی این درایو، 50 دلار و قیمت 128 گیگابایتی آنف 160 دلار است.

ارسال نظر