مشکل هاله قرمز حاشیه نمایشگر گلکسی اس ۸ حل شد

شرکت سامسونگ در ۲۹ مارس پرچم‌دار ۲۰۱۷ خود را تحت عنوان گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس معرفی کرد که از مشخصات رده بالایی بهره برده و یک پرچم‌دار کامل و چشمگیر به شمار می‌رفتند.

مشکل هاله قرمز حاشیه نمایشگر گلکسی اس ۸ حل شد

به گزارش کلیک - مدتی پس از عرضه گلکسی اس ۸ یعنی در ۲۱ آوریل، برخی کاربران گزارش دادند که شاهد هاله قرمز رنگی در حاشیه صفحه‌نمایش هستند و همین موضوع آنها را نگران کرده است. تاکنون سامسونگ هیچ اشاره‌ای به چنین مشکل نداشته اما اخیرا به این موضوع اشاره کرده و با انتشار بروزرسانی مشکل را برطرف ساخت.

در بیانیه‌ای که غول فناوری کره‌ای منتشر کرده گفته شد:

با توجه به ماهیت نمایشگر Super AMOLED می‌توان شاهد ایجاد تفاوت رنگی به شکل طبیعی بود.

بنابراین کاربران گلکسی اس ۸ نباید نگران این موضوع باشند. برخی کاربران گزارش دادند حتی با تنظیم رنگ نتوانستند مشکل را برطرف سازند. حتی گفته شده مشکل در برخی نقطه‌های صفحه‌نمایش بدتر نیز می‌شود.

یکی از کاربران این مشکل به نام Erica Griffin در توییتر خود می‌نویسد:

چرا گلکسی اس ۸ من هاله قرمز صفحه نمایش آن حذف نمی شود.

تنها Erica Griffin نیست که به این موضوع اشاره کرده و شامل کاربران مختلفی از گلکسی اس ۸ می‌شود. البته به نظر می‌رسد مشکل بزرگ‌تر از آنچه که سامسونگ بیان کرده باشد و این شرکت وعده داده بروزرسانی را برای حل مشکل منتشر می‌کند.

به تازگی این بروزرسانی انتشار پیدا کرده و تا حدودی کاربران گلکسی اس ۸ از این مشکل خیال‌شان آسوده شد. جای تعجبی داشته که چگونه می‌توان با یک بروزرسانی چنین مشکلی را برطرف ساخت، مشکلی که بیشتر می‌توان آن را به شکل فیزیکی برطرف ساخت تا نرم فزاری. به هر حال باید منتظر ماند تا کاربران پس از نصب بروزرسانی درباره حل یا حل نشدن مشکل گزارش‌هایی داشته باشند. شرکت سامسونگ در ۲۱ آوریل سال جاری بود که گلکسی اس ۸ را در دو مدل پلاس و استاندارد راهی بازار کرد.

برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند و برای دریافت اطلاعات گوش‌ هوشمند نیز به وب سایت سامسونگ رجوع کنید.

wccftech

ارسال نظر