ساخت کارت‌های اعتباری مخصوص کودکان

کارت‌های اعتباری این روز ها جایگزین پول نقد شده اند و دیگر همه افراد برای مبادلات خود از کارت های اعتباری استفاده می کنند؛ بسیاری از والدین با این موضوع درگیر هستند که کارت های اعتباری خود را به دست فرزندان می دهند و ترس خرج شدن بیش از حد پول را دارند، با استفاده از کارت های اعتباری جدید دیگر والدین بر خرج و مخارج فرزندان نظارت دارند.

ساخت کارت‌های اعتباری مخصوص کودکان

به گزارش کلیک ، کارت های اعتباری این روز ها در دست هر رده سنی دیده می شود. نیازی نیست شما به سن قانونی برسید تا بتوانید از کارت اعتباری استفاده کنید، شما به راحتی می توانید کارت اعتباری افراد دیگر را گرفته و تنها با دانستن یک رمز به راحتی از حساب آن ها پول خرج کنید، بسیاری از والدین خرید های روزمره را بر عهده فرزندان خود می گذارند و در این میان ممکن است فرزندان خرج های اضافه بر سازمانی نیز داشته باشند که بهتر است این خرج و مخارج کاسته شود.

کارت های اعتباری جدیدی از Visa ارائه شده است که در کنار این کارت اعتباری شما از یک اپلیکیشن نیز بهره‌مند می‌شوید و با استفاده از آن می توانید بر خرج و مخارجی که از کارت شما می شود تسلط داشته باشید و ببینید که در چه زمانی کدام عضو خانواده چه مبلغی را صرف خرید چه چیزی کرده اند.

کارت‌های اعتباری کودکان زیر نظر والدین

حتی این اپلیکیشن کمک می کند که برای کودکان خود یک حساب جدا باز کنید و این حساب را به نام خود آن ها کنید ولی خرج و مخارج را زیر نظر داشته باشید و اگر فرزند شما در هر مکانی به پول احتیاج داشت با استفاده از این اپلیکیشن مبلغ مورد نظر خود را به کارت فرزند خود منتقل کنید.

یکی دیگر از ویژگی های بسیار خاصی که این کارت های اعتباری دارد این است که شما با استفاده از قابلیت های اپلیکیشن آن می توانید اجازه ندهید که در برخی مکان ها فرزند شما پول خرج کند، به عنوان مثال اگر در یک مغازه سیگار فروشی قصد خرید سیگار را داشته باشد شما با ممنوع کردن خرید آن در لیست این اپلیکیشن این امکان را از فرزند خود می گیرید.

کارت‌های اعتباری کودکان زیر نظر والدین

با استفاده از یکی از قابلیت های این اپلیکیشن شما می توانید برای فرزند خود در کارت خودش پس انداز کنید و تا زمانی که می خواهید نگذارید تا از حساب پس انداز باقی مانده در کارت اعتباری خویش استفاده کند.

این اپلیکیشن دارای حق عضویت ماهانه است و کاربران موظف به پرداخت ماهانه ۵ دلار حق اشتراک هستند هم چنین کاربران می توانند جهت استفاده از یک سال اشتراک این اپلیکیشن ۳۶ دلار و جهت دوسال اشتراک ۴۸ دلار پرداخت کنند.

ارسال نظر