اوپو R9s، پرفروش ترین گوشی زمستان ۲۰۱۷ شد

اوپو R9s با پشت سر گذاشتن گوشی‌های هوشمند سامسونگ، پر فروش ترین گوشی اندرویدی در زمستان ۲۰۱۷ شد.

اوپو R9s، پرفروش ترین گوشی زمستان ۲۰۱۷ شد

به گزارش کلیک، موسسه‌ی Strategic Analytics منتشر کرده است که طبق گزارشات ، گوشی های هوشمند اوپو در سه ماهه ی ایتدایی ۲۰۱۷ پر فروش بوده و بیش از فروش مدل های دیگر سامسونگ بوده است. برخی معتقدند شکست گلکسی نوت ۷ و نا فرجامی او در بازار فروش و رقابت باعث اقبال اوپو و کسب این موفقیت شده است. عدم موفقیت سامسونگ در فروش گلکسی نوت ۷ در سه ماهه ی نخست ۲۰۱۷ به قدری بود که سامسونگ را مجبور کرد که فقط به فروش میانرده های خود اکتفا کند، هر چند که سامسونگ با شروع سه ماهه دوم سال و با عرضه گوشی های پرچم داری چون گلکسی اس ۸ و گلکسی ۸ پلاس ، این روند را تغییر داده و کمی این ضرر را جبران کرد.
طبق این گزارش، بعد از آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس، این اوپوR9s بوده است که مقام سومین گوشی پر فروش دنیا را در این بازه زمانی کسب کرده است و لقب پر فروش ترین گوشی اندروید دنیا را در این سه ماه را گرفته است. میزان فروش این دستگاه ۲.۵ درصد از فروش کل گوشی های هوشمند بوده است که این درصد معادل ۸.۹ میلیون دستگاه گوشی اپو است. مطمعنا فروش بالای این محصول با محبوبیت آن در چین و هند به طور هم زمان ارتباط مستقیم دارد.
پس از عرضه این محصول در اکتبر سال ۲۰۱۶، اوپو با افزودن رنگ های متنوع و جدید به قاب گوشی های هوشمند، جان دوباره ای به اشتیاق طرفدارنش افزود و آن ها را برای خرید این محصول بیشتر از پیش متقاعد کرد. در همین راستا حتی نسخه سبز رنگ این محصول اخیرا در چین عرضه شد.

در این گزارش آمده است که رتبه های سوم و چهارم پرفروش ترین گوشی ها به دو مدل گوشی هوشمند شرکت سامسونگ تعلق گرفت این دو گوشی، مدل‌های ۲۰۱۶ گلکسی J3 و گلکسی J5 هستند، که فروش بسیار خوبی در اروپا و آسیا داشتند. بدون شک پر فروش شدن این دو محصول کمک شایانی برای عبور سامسونگ از بحران به وجود آمده برای گلکسی نوت ۷ کرده است . جالب است بدانید گلکسی j3 درسه ماهه ی ابتدای سال ۲۰۱۶ هم جز گوشی های پر فروش بود.این موصوع نشان دهنده کیفیت خوب محصول، میزان رضایت مشتریان و ماندگاری بالای آن در بازار رقابت می باشد.
۵ گوشی پرفروش حاضر در این لیست، ۱۶.۷ درصد از فروش کل گوشی‌های هوشمند در زمستان ۲۰۱۷ را برای خود کرده اند، که این رقم نسبت به سال گذشته ۶.۱ درصد افزایش را از خود نشان می‌دهد.
نظر شما درباره کیفیت اوپو R9s و گوشی‌های هوشمند سامسونگ چیست؟

ارسال نظر