جیلبریک iOS 10.3.1 در راه است

جلیبریک ios10.3.1 در راه است اما مقداری زمان می برد تا به دست عموم برسد. اینجا اطلاعاتی که باید بدانید آورده شده است.

جیلبریک iOS 10.3.1 در راه است

به گزارش کلیک، جیلبریک ios10.3.1 حتی برای دستگاه های قدیمی تر نیز می تواند رخ دهد اما نباید به زودی منتظر اتنشار آن باشیم. هنگامی که اپل به روزرسانی جدیدی ارائه می کند، علاوه بر اضافه کردن امکانات جدید و برطرف کردن باگ ها، یک سری مشکلات امنیتی را نیز بهبود می بخشد. برطرف کردن مشکلات امنیتی تضمین کننده امن باقی ماندن دستگاه ما از حمله های خارجی برای همیشه است. ios10.3.1 نیز از این قاعده مستثنی نیست و اقدامات امنیتی آن از طرف شرکت اپل منتشر خواهند شد.

محقق Adam Donenfeld که در زمینه امنیت تلفن های همراه فعالیت دارد، می گوید شرکت اپل را درباره ۸ مشکل امنیتی که در به روزرسانی ios10.3.2 برطرف شدند، آگاه کرده است. جالب اینجاست که Adam قصد انتشار و معرفی یکی از این مشکلات امنیتی را برای عموم مردم دارد. این بدان معنی است که جیلبریک ios10.3.1 در نهایت میتواند اتفاق بیفتد. در حالی که این خبر خوب پخش شد، خبر بدی نیز انتشار یافت که حاکی از آن است که کنفرانس گفته شده در زمینه معرفی مشکلات امنیتی، در ماه آگوست برگذار خواهد شد. پس اگر هم اکنون به تقویم نگاهی بیندازید متوجه می شوید تا آگوست زمان زیادی باقی است و اپل در این مدت نسخه ۱۱ ios را نیز منتشر خواهد کرد. پس به شما پییشنهاد می کنیم که اقدامات لازم را در صورت امکان جیلبریک شدن دستگاه تان هم اکنون انجام دهید.

جیلبریک ios10.3.1 در راه است

ابتدا نسخه ios خود را به ۱۰٫۳٫۱ کاهش دهید، سپس SHSH2 blobs هایتان را ذخیره کنید. اگر آیفون یا آیپد دارید، ذخیره کردن blob ها ایده ی بسیار خوبی است. هنگامی که این کارها را انجام دادید فقط بنشینید و منتظر بمانید. شانسی برای زودتر برگزار شدن کنفرانس نیز وجود دارد اما پیشنهاد ما این است که تا آن زمان منتظر نمانید و اقدامات لازم را انجام دهید. هنگامی که خبر جدیدی در این زمینه منتشر شود، در زودترین زمان ممکن اخبار را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

ارسال نظر