عرضه دو نسخه‌ ویژه از گلکسی S8 و S8 پلاس

سامسونگ تصمیم دارد که بزودی پرچمداران خود یعنی Galaxy s8 و Galaxy s8 plus خود را در نسخه‌هایی با طراحی و رنگی خاص عرضه کند. در حال حاضر نسخه دزدان دریایی کارائیب گلکسی اس ۸ در چین به فروش می‌رسد.

عرضه دو نسخه‌ ویژه از گلکسی S8 و S8 پلاس

به گزارش کلیک ، در حال حاضر گلکسی S8 پلاس با رنگ طلایی عرضه می‌شود، ولی در آینده ای نزدیک رنگ رزگلد این گوشی نیز روانه‌ی بازار خواهد شد. لازم به ذکر است که صرفا Galaxy s8 plus با رنگ رزگلد عرضه می‌شود و Galaxy s8 با این رنگ در دسترس نخواهد بود. در سال گذشته نیز شاهد آن بودیم که گلکسی S7، دو ماه پس از آنکه بطور رسمی رونمایی شد، در نسخه صورتی-طلایی روانه بازار گردید، اکنون نیز به ‌نظر می‌رسد هشتمین نسل از این خانواده در رنگ خاص و محبوب رزگلد معرفی خواهد شد.

البته این خبر هنوز بطور رسمی تایید نشده و برای اطمینان از صحت آن باید منتظر بمانیم. علاوه بر این خبرهایی نیز در ارتباط با ارائه‌ی این گوشی با رنگ آمیتیست (یاغوت ارغوانی) منتشر شده است که البته ممکن است هرگز عملی نشود.

نسخه دزدان دریایی کارائیب

همه‌ی ما سری فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب را به یاد داریم، اگر شما نیز جزو علاقمندان این فیلم هستید، می‌توانید نسخه مخصوص دزدان دریایی کارائیب گلکسی S8 را بخرید. خوشبختانه این نسخه رسما رونمایی شده و در بازار چین با قیمت ۶۰۰۰ یوان به فروش می‌رسد. در این نسخه خاص می‌توانیم یک کیس سفارشی، یک حلقه و یک تم از دزدان دریایی کاراییب که به‌ صورت پیش‌ فرض نصب شده را داشته باشیم. تا کنون مشخص نشده که این نسخه فقط در بازارهای چین عرضه می‌گردد و یا عرضه‌ی آن در سطح جهانی است.

ارسال نظر