کمپانی هگزون پروژه ساخت کارخانه هوشمند را اعلام کرد

کمپانی هگزون Hexagon، در کنفرانس خود ساخت کارخانه های تمام هوشمند را اعلام کرد، پروژه ساخت کارخانه های تمام هوشمند تا سال ۲۰۲۰ به پایان خواهد رسید.

کمپانی هگزون پروژه ساخت کارخانه هوشمند را اعلام کرد

به گزارش کلیک ، کمپانی هگزون، از یک گروه جهانی تکنولوژی تشکیل شده است که در سه زمینه، اندازه‌گیری مکانی (نقشه برداری و GPS)، مقادیر صنعتی و تکنولوژی فعالیت دارد. این کمپانی و گروه تحقیقاتی با بیش از ۳۵ برند در سراسر جهان در تولید محصولات همکاری دارد. هگزون در زمینه های بسیاری نظیر تولید در زمینه اندازه گیری،GPS، سنسور های هوشمند وسایل، صنعت و...فعالیت دارد.

کمپانی هگزون پروژه ساخت کارخانه هوشمند را اعلام کرد

سخنگوی کمپانی هگزون، در کنفرانس HxGN در رابطه با ساخت کارخانه های هوشمند صحبت کرد. کارخانه هوشمند به وسیله داده ها و یا اطلاعات ساخته می شود و با استفاده از یادگیری مدیریت می شود. Norbert Hanke مدیر بخش اطلاعات ساخت کمپانی هگزون در رابطه با کارخانه هوشمند صحبت های زیادی را مطرح کرد که در میان صحبت های او می توان به مثال هایی اشاره کرد که روند کار کارخانه هوشمند را بهتر و دقیق تر توضیح می دهد.

در کارخانه هوشمند تمام فاکتورهای تولید تغییر پیدا می کند، در این کارخانه همه چیز از طراحی تا روش تولید پیشرفته و با ماشین آلات خواهد بود و با استفاده از ربات های اتوماتیک می توان به بالاترین درصد بازده رسید. نوبرت هانکه، سخنگوی هگزون اعلام کرد که هگزون در حال سرمایه گذاری ۹۰ میلیون یورو (۱۰۰ میلیون دلار) بر روی پروژه کارخانه هوشمند است و این مرکز هوشمند در Hongdao چین ساخته خواهد شد.

کمپانی هگزون پروژه ساخت کارخانه هوشمند را اعلام کرد

هگزون برنامه هایی نیز برای پشتیبانی هوشمند محصولات این کارخانه هوشمند در نظر دارد. برنامه هگزون استفاده از نرم افزار ها برای سیستم پشتیبانی است، البته در این سیستم انسان ها نیز جایگاهی دارند تا در صورت بروز مشکلاتی خاص، نیروهای انسانی دست به کار شوند.

کمپانی هگزون به تنهایی این پروژه را آغاز کرده و نوید داده است که پروژه کارخانه هوشمند تا سال ۲۰۲۰ به پایان خواهد رسید.

ارسال نظر