به‌روزرسانی های جدید در اپلیکیشن Tweeten

کلیک - شبکه اجتماعی توییتر یکی از پر طرفدارترین شبکه های اجتماعی است. برای دسترسی به این شبکه اجتماعی اپلیکیشن های مختلفی از جمله اپلیکیشن های تحت وب وجود دارد. یکی از این اپلیکیشن ها Tweeten است که امروز نسخه جدید  آن با نام Tweeten2ارائه شده است.

به‌روزرسانی های جدید در اپلیکیشن Tweeten

برای آن دسته از کاربرانی که تعداد ساعت زیادی در روز را صرف گشت و گذار در توییتر می کنند، وجود اپلیکیشن مناسبی که فضایی یکپارچه از پیام ها و تصاویر را در اختیارشان قرار دهد بسیار مهم است. از این رو توسعه دهندگان سعی کرده اند تا در بروز رسانی های جدید اپلیکیشن های مربوط به این شبکه اجتماعی تغییرات عمده ای رابرای این دسته از کاربران اعمال نمایند.

اپلیکیشن Tweeten که در حدود ۸ ماه پیش به کاربران شبکه اجتماعی توییتر معرفی شد یکی از اپلیکیشن های دسترسی به شبکه اجتماعی توییتر است که کاملا مستقل از Tweedeck عمل می کند. این اپلیکیشن اگرچه در ابتدای مسیر خود قرار دارد اما توانسته است نظر بسیاری از کاربران را به دلیل وجود ابزارهای مختلف و کاربردی در خود جلب نماید.

بر اساس اخبار منتشر شده، امروز نسخه جدیدی از این اپلیکیشن با نام Tweeten 2 ارائه شده است که در واقع نسخه به روز رسانی شده نسخه قبلی Tweeten، است. در این نسخه جدید به روز رسانی های قابل توجهی اعمال شده است. در کنار قابلیت هایی مثل تعبیه ابزار های معمول و ابزار های مربوط به افزایش کیفیت بصری تصاویر قابلیت هایی برای افزایش قدرت کاربر در جهت بهبود و آسان شدن کار با توییتر فراهم شده است.

Tweeten

معمولا عمده ترین بخش استفاده کاربران از شبکه اجتماعی توییتر مربوط به استفاده از اموجی ها و تصاویر گیف است. از این رو در نسخه جدید Tweeten، سعی شده است تا بیشتر بر روی این بخش ها تاکید و تمرکز شود یعنی اموجی های درون برنامه ای از نظر ظاهری و تعداد پیشرفت قابل توجهی داشته اند. درست مانند اموجی ها در نسخه وب اپلیکیشن اصلی توییتر که دسترسی و استفاده از آن ها برای کاربر ساده و راحت است، در این به روز رسانی جدید tweeten هم دسترسی و استفاده از اموجی ها بسیار ساده و راحت شده است.

از طرفی کار با تصاویر گیف نیز در این اپلیکیشن ساده و راحت تر از قبل شده است. در نسخه جدید Tweeten امکان دانلود و همچنین توقف ویدیو های کوتاه نیز در اختیار کاربران قرار داده شده است. همچنین قابلیت جدیدی به نام GIF Zoom در این نسخه جدید به ارائه شده است که امکان مشاهده تصاویر گیف در اندازه بزرگ را برای کاربر فراهم می شود.

بر اساس توییت های مهدی حسن، قرار است در به روز رسانی های بعدی این سرویس قابلیت های بیشتری از جمله جستجو بر روی تصاویر گیف نیز در اختیار کاربران قرار داده شود. به نظر می رسد این قابلیت تا اواسط تابستان ۲۰۱۷ ارائه شود.

همچنین فیلترهای جالب و قابل توجهی برای ویرایش تصاویر در Tweeten 2 تعبیه شده است که امکان قرار دادن عبارت ها، کلمات و هشتگ های مختلف را در اختیار کاربران قرار می دهد. این واسط کاربری جدید بر روی سیستم عامل های ویندوز ۱۰ و MacOS قابل دسترسی و اجرا است

ارسال نظر