گوگل پیکسل جدید، دو نسخه ۵ و ۶ اینچی خواهد داشت

کلیک – به زمان معرفی دومین نسل از تلفن های هوشمند خانواده پیکسل گوگل نزدیک می‌شویم و طبق معمول به افزایش روز افزون شایعات پیرامون آن نیز همچنین. آخرین شایعات موثق نشان می دهند که پیکسل ۲ در دو مدل ۵ و ۶ اینچی با پردازنده اسنپ دراگون ۸۳۵ معرفی خواهد شد.

گوگل پیکسل جدید، دو نسخه ۵ و ۶ اینچی خواهد داشت

هفته ها است که شایعات و حواشی پیرامون مدل های گوگل پیکسل ۲ از پیش چشمان ما می گذرند. از تازه ترین این اخبار آن بود که خانواده پیکسل دو، سه عضو خواهد داشت؛ برادرانی به ترتیب ۵، ۵٫۵ و ۶ اینچی.

اما از انجمن توسعه دهندگان XDA، اخبار دیگری به گوش می رسد. چراکه منبعی مدعی شده است گوگل از ارائه نسخه ۵٫۵ اینچی صرف نظر کرده است و تنها شاهد دو مدل ۵ و ۶ اینچی از پیکسل ۲ با کدهای Walleye و Taimen خواهیم بود. اعتبار این شایعه زمانی بالاتر می رود که بدانیم صداقت نسبی منبع مورد نظر با توجه به عملکرد پیشین آن تا حد زیادی اثبات شده است.

بنا بر این شایعات منتشره، نسخه ملقب به Taimen از نمایشگر ۵٫۹۹ اینچی OLED با کیفیت ۱۴۴۰p ساخت ال جی بهره می برد و به گزارش TechRadar از پردازنده اسنپ دراگون ۸۳۵ و ۴ گیگابایت رم نیز برخوردار است. در بخش بدنه نیز احتمالا همان ترکیب رایج و موفق استفاده شده در پیکسل قبلی یعنی هم نشینی شیشه و فلز را خواهیم دید. همچنین از فقدان دوربین دوگانه می توان به عنوان یکی از نکات منفی گوگل پیکسل ۲ نام برد، اگرچه توجه قابل تحسین گوگل بر دوربین های سری پیکسل احتمالا این نقیصه را در ذهن ما به فراموشی خواهد سپرد.

و اما برادر کوچکتر موسوم به Walleye نیز از مشخصات مشابهی بهره خواهد برد، با این تفاوت که شاهد استفاده از یک نمایشگر ۴٫۹۷ اینچی FullHD در آن هستیم و همچنین به احتمال زیاد جک ۳٫۵ میلی متری هدفون را نیز در این دستگاه نخواهیم دید.

جایی حوالی مهر امسال، زمانی است که می توانیم منتظر رونمایی از گوگل پیکسل ۲ باشیم، بنا بر این تا زمان معرفی این پرچمداران با کلیک همراه باشید.

ارسال نظر