گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس صورتی و آبی معرفی شدند

کلیک - گزارشاتی بدست آمده که سامسونگ دو رنگ جدید به آخرین پرچمداران خود یعنی گوشی‌های گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس افزوده است.

گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس صورتی و آبی معرفی شدند

شرکت سامسونگ دو رنگ جدید صورتی (Rose Pink) و آبی مرجانی (Blue Coral) را به ترتیب برای گوشی‌های گلکسی اس ۸ پلاس و گلکسی اس ۸ معرفی کرد. این نسخه‌های جدید از روز جمعه در بازار‌های کره جنوبی در دسترس خواهد بود.

هفته پیش در تایوان رنگ صورتی (Pink Rose) برای اولین‌بار بر روی گوشی گلکسی اس ۸ پلاس معرفی شد. درحالی که رنگ آبی مرجانی (Coral Blue) اولین بار سال پیش بر روی گوشی گلکسی نوت ۷ معرفی شد و استقبال خوبی از این رنگ به عمل آمد. همان‌طور که اشاره کردیم، این نسخه تنها از نظر ظاهری جدید است و سایر مشخصات فنی آن همچون نسخه‌ی اورجینال این گوشی خواهد بود. از جمله‌ی مشخصات فنی گلکسی اس ۸ پلاس باید به نمایشگر ۶.۲ اینچی با لبه‌های خمیده، تراشه‌ی اکسینوس ۸۸۹۵، دوربین ۱۲ مگاپیکسلی در پشت و ۸ مگاپیکسلی در جلو به همراه باتری ۳۵۰۰ میلی‌آمپر ساعتی اشاره کرد.

1th pic

کمپانی کره‌ای سامسونگ در خصوص عرضه‌ی پرچمداران خود در رنگ‌های جدید گفت: این رنگ‌ها نیز همانند سایر رنگ‌های گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس از طبیعت الهام گرفته شده است. سامسونگ برای اولین بار رنگ خاکستری ارکیده را با گوشی‌های گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس معرفی کرد در حال حاضر گوشی‌های گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس در رنگ‌های خاکستری،مشکی و نقره‌ای در دسترس است و در ادامه رنگ‌های جدید صورتی و آبی نیز اضافه خواهد شد. هر دو رنگ جدید صورتی برای گلکسی اس ۸ پلاس و آبی برای گلکسی اس ۸ در مدل‌های ۶۴ گیگابایتی موجود خواهند بود.

2th pic

گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس زمانی که در ماه آوریل عرضه شدند رکورد مربوط به پیش‌‌خرید را در کره‌جنوبی شکستند

ارسال نظر