گلکسی نوت ۸ با دو ظرفیت ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی ارائه خواهد شد

کلیک- براساس آخرین اطلاعات منتشر شده، ظرفیت حافظه در گلکسی نوت ۸ افزایش پیدا می کند و این گوشی هوشمند در دو مدل ۶۴ گیگابایتی و ۱۲۸ گیگابایتی عرضه می شود.

گلکسی نوت ۸ با دو ظرفیت ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی ارائه خواهد شد

گلکسی نوت ۸ گوشی هوشمندی است که این روزها توجه بسیاری از علاقه‌مندان را جلب کرده است. براساس آخرین خبر های درز کرده، گلکسی نوت ۸ با ظرفیت حافظه بیشتر وارد بازار می شود، این گوشی هوشمند در دو مدل ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی عرضه می شود.

اطلاعات درز کرده از وب سایت Osen ارائه شده است ، این وب سایت ادعا دارد که سامسونگ به صورت مستقیم این موضوع را تائید کرده است. سامسونگ تاکنون هیچ کدام از پرچم داران خود را در دو مدل با حافظه های متفاوت عرضه نکرده است. البته می توان گلکسی S8 پلاس را جز استثنائات قرار داد. ممکن است این موضوع از اساس شایعه ای بیش نباشد و گلکسی نوت ۸ تنها در یک سایز و یک مدل با حافظه ۶۴ گیگابایتی عرضه شود.

عرضه نوت 8 با دو ظرفیت حافظه 64 و 128 گیگابایتی

قیمت های ارائه شده برای گلکسی نوت ۸ بسیار بالا است، گلکسی نوت ۸ با قیمت حدود ۱۰۰۰ دلار،۷۷۰ یورو تا ۱۲۰۰ دلار عرضه می شود. گلکسی نوت ۸، گران ترین نوت سامسونگ تا به این زمان است. اگر قیمت های ارائه شده قیمت های اصلی و واقعی نوت ۸ باشد بدون شک، بسیار بالا بوده و سامسونگ باید دلیل خوبی برای این افزایش قیمت داشته باشد. اگر نوت ۸ در دو مدل با دو ظرفیت حافظه متفاوت عرضه شود، بدون شک قیمت ها نیز تغییراتی خواهد داشت و بالا تر خواهد رفت، هنوز سامسونگ هیچ کدام از خبر ها را تائید نکرده و باید منتظر ماند و دید که این کمپانی چه واکنشی نشان می دهد.

ارسال نظر