استقبال گسترده بازار از سیم‌کارت‌های سامانتل

رسانه کلیک - عرضه سیمکارت‌های اولین اپراتور مجازی تلفن همراه ایران با استقبال گسترده بازار و مخاطبان مواجه شده است.

استقبال گسترده بازار از سیم‌کارت‌های سامانتل

سیم کارت‌های اولین اپراتور مجازی تلفن همراه ایران که با برند سامانتل در آستانه نوروز ۹۶ عرضه شد، رندترین پیش‌شماره موبایل در ایران را در اختیار مشترکین خود قرار می‌دهد .

استفاده این اپراتور از ۵ رقم متوالی ۹ در ابتدای شماره‌های خود باعث شده تا با تمامی تعاریف بازار موبایل کشور، تمام شماره‌های سامانتل در گروه شماره‌های مرغوب و رند قرار داشته باشند.

از سوی دیگر عرضه این شماره‌ها در وب‌سایت سامانتل به نشانی www.samantel.ir و به قیمت‌های پایه و مصوب سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و (عرضه سیم کارت‌های دائمی به قیمت ۱۶۶۸۰۰ تومان و اعتباری به قیمت ۲۱۸۰۰ تومان) باعث شده تا همه افراد جامعه از امکان برخورداری از سیم‌کارتی با شماره رند بهره‌مند گردند.

عرضه بسته‌های متنوع اینترنت پرسرعت با توجه به سلیقه و نیاز مشتری و ارائه خدمات مرکز تماس در طول هفته، از دیگر ویژگی‌های پایه‌ای سیم کارت‌های سامانتل است.

علاوه بر این، در وب‌سایت سامانتل اعلام شده که این اپراتور در نظر دارد خدمات نوین بانکی و پرداخت، علی‌الخصوص از طریق سیم کارت‌های مبتنی بر NFC، خدمات ارزش افزوده و... را به‌زودی در سبد محصولات خود عرضه نماید.

این در حالی است که عملاً از اپراتورهای مجازی دیگر صدایی به گوش نمی‌رسد و فقط یکی دیگر از اپراتورها به تبلیغات محیطی در سطح شهر اکتفا کرده است.

ارسال نظر