کارآفرینی و اشتغال به همت الکامپ

رسانه کلیک - سالن اشتغال بیست و سومین دوره نمایشگاه‌های الکامپ در جهت مدیریت و توسعه سرمایه‌های انسانی، جذب نیرو انسانی در حوزه فاوا و منابع انسانی اختصاص می‌یابد. علاقهمندان به این حوزه می‌توانند از طریق وب‌سایت رسمی الکامپ و در تاریخ ۳۱خردادماه در مرحله پیشثبت نام شرکت کنند.

کارآفرینی و اشتغال به همت الکامپ
باقر بحری مدیر اجرایی نمایشگاه الکامپ در مورد سالن اشتغال این نمایشگاه توضیحاتی ارائه داد و افزود: در این سالن فرصت حضور تمام بازیگران عرصه اشتغال در کنار یکدیگر را فراهم می‌کنیم . با حضور تمامی حلقه‌های زنجیره عرضه و تقاضا و با بهره‌مندی از توان کارشناسان مرتبط مسئله اشتغال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌تواند به راهکارهای جدیدی دست یابد. این دسته از شرکت‌ها که در حوزه راهکارهای توسعه منابع انسانی به دنبال ارائه راه حل‌های نوین در حوزه مدیریت و توسعه سرمایه‌های انسانی هستند نیز می‌توانند در سالن اشتغال حضور داشته باشند و به ارائه سرویس و خدمات بپردازند.
بحری به کسانی که به دنبال کارشناسان منابع انسانی در شرکت‌های خود هستند اشاره کرد و گفت: این دسته از شرکت‌ها نیز می‌توانند با حضور در سالن اشتغال جهت تکمیل کادر مدیریت منابع انسانی خود و جذب کارشناسان ماهر در این حوزه اقدام کنند و همین‌طور با راهکارهای جدید این عرصه آشنا شوند.

وی اذعان داشت: علاوه بر آن شرکت‌های بسیاری از اعضای سازمان هستند که به نیروی انسانی جدید نیازمند هستند این گروه هم می‌توانند در این سالن حضور یابند و ضمن آشنایی با شرکت‌های HR و کمک گرفتن از آنها در این زمینه، از کارشناسان و متقاضیان کار که از الکامپ بازدید می‌کنند نیز رزومه دریافت کنند یا امکان تکمیل فرم‌های استخدامی خود را برایشان مهیا سازند. این در شرایطی است که به‌طور قطع این شرکت‌ها علاوه بر حضور در سالن اشتغال می‌توانند در بخش‌های دیگر نمایشگاه الکامپ نیز غرفه خود را برپا سازند.

نمایشگاه اشتغال الکامپ از تاریخ ۳۰ تیرماه الی ۲ مردادماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار خواهد شد. افراد علاقه مند می‌توانند در تاریخ ۳۱ خردادماه و در وب‌سایت الکامپ پیش ثبت نام کنند.

ارسال نظر