اپلیکیشن الکامپ آماده بهره‌برداری شد

رسانه کلیک - سامانه نمایشگاهی اپکس با دو اپلیکیشن ویژه غرفه‌داران و بازدیدکنندگان برای بیست و سومین نمایشگاه الکامپ، خدمات یکپارچه نمایشگاهی ارائه می‌کند.

اپلیکیشن الکامپ آماده بهره‌برداری شد

در بخش بازدیدکنندگان، علاقه‌مندان می‌توانند با جستجو روی نقشه نمایشگاه، غرفه مورد نظر خود را یافته و از مسیریابی سیستم برای دسترسی آسان و سریع به هدف خود برسند.

دریافت بارکد منحصربه‌فرد پس از ثبت‌نام و استفاده در تمامی نمایشگاه‌ها، دنبال کردن شرکت‌ها و غرفه‌داران در نمایشگاه‌های مختلف، جستجوی غرفه‌داران بر اساس نام، گروه کالایی یا سالن محل استقرار، نمایش محل غرفه بر روی نقشه و مسیریابی و هدایت به سمت آن، ارسال پیام به مشارکت‌کنندگان، ارائه درخواست نمایندگی، دانلود فایل‌های کاتالوگ و بروشور، مشاهده فهرست کالاها و خدمات مشارکت‌کننده، مشاهده گالری تصویری و ویدئویی مشارکت‌کننده، ثبت بازدید هنگام بازدید از غرفه و گزارش‌گیری از تعداد غرفه‌های حاضر در نمایشگاه و غرفه‌های بازدید شده از جمله خدمات اپلیکیشن ویژه بازدیدکنندگان الکامپ است.

شرکت‌ها و غرفه‌داران نیز با استفاده از اپلیکیشن ویژه مشارکت‌کنندگان می‌توانند به امکاناتی چون اسکن بارکد بازدیدکننده و نمایش آنلاین و لحظه‌ای اطلاعات، فهرست و مشخصات بازدیدکنندگان ثبت‌شده، نمایش بر روی نقشه و مسیریابی، پنل اختصاصی مدیریت پروفایل (تحت وب)، مدیریت پروفایل شرکت و مدیریت کالا و خدمات، دریافت و مشاهده پیام از کاربران، ارسال اعلان به دنبال کنندگان خودشان، دریافت و مشاهده درخواست‌های نمایندگی، مدیریت گالری با امکان افزودن تعداد نامحدود عکس و ویدئو و صفحه وب اختصاصی دست یابند.

علاقه‌مندان می‌توانند نسخه اندروییدی ویژه بازدیدکنندگان اپلیکیشن الکامپ را از اینجا و نسخه ویژه مشارکت‌کنندگان را از اینجا دانلود کنند.

ارسال نظر