آخرین به‌روزرسانی Media Player Classic منتشر شد

رسانه کلیک – پلیر Media Player Classic به نسخه ۱٫۷٫۱۳ ارتقا پیدا کرد. این به‌روزرسانی آخرین به‌روزرسانی نرم‌افزاری بود و پس از ۱۱ سال پرونده این پلیر بسته شد.

آخرین به‌روزرسانی Media Player Classic منتشر شد

پلیر Media Player Classic، پلیری با حجم کم، کاربردی و سریع است و ظاهری بسیار ساده دارد، این پلیر به نسخه ۱٫۷٫۱۳ به‌روز شده است و تغییراتی در ظاهر این پلیر به وجود آمده است. بر اساس خبرهای ارائه‌شده از طرف وب‌سایت Media Player Classic، این به‌روزرسانی، آخرین به رو رسانی نرم‌افزاری Media Player Classic خواهد بود و پس از ۱۱ سال پرونده این پلیر بسته خواهد شد.

دلیل اصلی بسته شدن پرونده این پلیر و عرضه شدن آخرین به‌روزرسانی، نبود حامی مالی و نیروی کار برای ادامه راه Media Player Classic است. در ابتدای راه پروژه پلیر Media Player Classic 4 حامی مالی داشت و حالا این عدد به یک رسیده که در این صورت پروژه توانایی ادامه راه را ندارد. در صفحه رسمی توییتر کلاسیک پلیر پستی آپ شده که از حامیان خواسته برای از بین نرفتن این پروژه حمایت‌های خود را از این پلیر اعلام کنند.

هم‌چنین ماه پیش Media Player Classic در صفحه توییترش ذکر کرده که به نیروی کار درزمینهٔ برنامه‌نویسی نیاز دارد. باعرضه آخرین به‌روزرسانی مدیریت پروژه رسماً اعلام کرده که این به‌روزرسانی، آخرین به‌روزرسانی نرم‌افزاری Media Player Classic است و پس از ۱۱ سال با این پروژه خداحافظی می‌کند.

ارسال نظر