واعظی از جهرمی حمایت کرد

رسانه کلیک –  محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت یازدهم از انتخاب محمد جواد آذری جهرمی به عنوان وزیر ارتباطات دولت دوازدهم حمایت کرد.

واعظی از جهرمی حمایت کرد

به گزارش کلیک ، محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مراسم امروز وزارت ارتباطات و در جمع خبرنگاران اعلام کرد: با حضور محمد جواد آذری جهر‌می در این وزارتخانه سیاست‌ها بهتر خواهد شد چرا که او جوان است و جسارت بیشری از من دارد. قطعا وی حمایت همه جانبه من را خواهد داشت چرا که ما دوستانه کار کردیم.

واعظی با اشاره به برنامه‌ها و جهت گیری وزارتخانه در دولت آینده افزود: شاکله کلی وزارتخانه و روند فعلی آن تغییر زیادی نخواهد کرد و جهرمی ادامه دهنده مسیر فعلی خواهد بود.

گفتنی است؛ محمد جواد آذری جهرمی در برنامه خود اهدافی از جمله حمایت از کسب و کارهای اینترنتی و استارت آپ‌ها، حمایت از تولید کنندگان و مصرف کنندگان محتوای بومی، گسترش شبکه اینترنت موبایل و ثابت، دسترسی تمام مردم ایران به اینترنت نسل سوم و پیاده سازی و بهره برداری شبکه ملی اطلاعات و دولت الکترونیک را دارد که به گفته برخی از کارشناسان باید انتظار موفقیتی دیگر را از این وزیر جوان و با تجربه داشت.

ارسال نظر