فضای کاربری غافلگیرکننده Outlook نسخه بتا

رسانه کلیک – شرکت مایکروسافت یک نسخه بتا برای Outlook عرضه کرده که دارای قابلیت‌های شخصی‌سازی جالبی است.

فضای کاربری غافلگیرکننده Outlook نسخه بتا

مایکروسافت نسخه جدیدی از Outlook را ارائه کرده است که در این به‌روزرسانی صفحه سریع‌تر شده و قابلیت‌هایی در زمینهٔ شخصی‌سازی به آن اضافه‌ شده است. به‌روزرسانی جدید تا چند هفته آینده عرضه می‌شود و کاربران به‌راحتی می‌توانند نسخه قدیمی را به نسخه بتا ارتقا دهند.

تغییرات ایجادشده در آوتلوک در جهت استاندارسازی فضای کار و راحت‌تر بودن کاربران حین استفاده از آن است. مایکروسافت طراحی مدرن‌تری برای Outlook.com جدید استفاده کرده و فضای کاری را به فضای مدرن وب‌سایت‌ها نزدیک کرده است، به نحوی که نسخه جدید از جهاتی به طراحی فیس‌بوک شبیه است.

مایکروسافت نسخه بتا Outlook.com را باقابلیت‌های جدید عرضه می‌کند

از قابلیت‌های اضافه‌شده به نسخه بتا می‌توان به میانبرهای جدید در نوار کناری و ذخیره افراد خاص برای ارسال ایمیل‌های مشخص به آن‌ها، اشاره کرد. آوتلوک جدید اموجی و GIF هم خواهد داشت و الگوهای جدیدی به آن اضافه‌شده است.

یکی از قابلیت‌های بسیار خوب نسخه بتا Outlook، قابلیت Quick Suggestion یا پیشنهاد‌های سریع است. زمانی که شما شروع به تایپ کردن اسمی می‌کنید، به‌صورت خودکار نام رستوران‌ها، اطلاعات پروازها و پیشنهاد‌های دیگری ارائه می شود تا شما برای پیدا کردن مکان یا اطلاعات خاصی مجبور به‌صرف زمان زیادی نشوید.

صندوق ورودی Outlook هم پیشرفت‌هایی خواهد کرد و عکس‌های ارسال‌شده و دریافت شده در یک محل جمع‌آوری می‌شوند.

ارسال نظر