سامانتل از بسته‌های جدید اینترنت رونمایی کرد

رسانه کلیک - اپراتور مجازی سامانتل طرح جدید بسته‌های اینترنتی با سرعت نامحدود را تحت عنوان «مهبانگ» به کاربرانش ارائه کرد.

سامانتل از بسته‌های جدید اینترنت رونمایی کرد

لیلا عبادیان مدیر روابط عمومی سامانتل گفت: «بعد از صدور مجوز ارائه خدمات از سوی دولت به اپراتورهای مجازی، شرکت کیش‌سل پارس به‌عنوان اولین اپراتور MVNO موفق به عقد قرارداد با اپراتورهای میزبان گردید و بر همین اساس فعالیت خود را با ارائه سرویس و خدمات پایه در بازار آغاز نمود».

وی با اشاره به اینکه شرکت کیش‌سل پارس یک اپراتور مجازی است که با نام تجاری سامانتل سیم‌کارت‌های خود را با پیش‌شماره ۰۹۹۹۹۹ به بازار ارائه می‌کند، گفت: «در حال حاضر این اپراتور با بهره‌گیری از نسل سوم و چهارم شبکه تلفن همراه، اقدام به ارائه طرحی با عنوان اینترنت مهبانگ به کاربران خود کرده است».

وی با اشاره به اینکه در این طرح، اینترنت با سرعت نامحدود و مطمئن به کاربران ارائه می‌شود، گفت: «این بسته‌ها با توجه به الگوهای مصرف گوناگون و نیاز کاربران طراحی شده است. بنابراین مشترکین سامانتل می‌توانند هر یک از بسته‌های اینترنت را با توجه به میزان مصرف برای شماره خود خریداری کنند».

روابط عمومی سامانتل خاطرنشان کرد: «طرح مهبانگ در قالب بسته‌های هلیوم، دوتریوم و هیدروژن به کلیه مشترکین اعتباری و دائمی ارائه می‌شود. بسته‌های اینترنت پرسرعت هلیوم برای مشترکینی طراحی شده که به حجم بالای اینترنت، سرعت بالا و قیمت مناسب نیاز دارند».

وی افزود: «بسته‌های دوتریوم، برای مشترکینی طراحی شده که تمایل دارند از اینترنت استفاده کنند و صرفه اقتصادی استفاده از بسته‌ها برای آن‌ها حائز اهمیت است».

وی با اشاره به اینکه یکی دیگر از بسته‌های اینترنت مهبانگ بسته پرطرفدار هیدروژن است، گفت: «این بسته‌ها با قیمت بسیار مناسب برای مدت یک ماه قابل‌استفاده است».

بنابراین گزارش، مشترکان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از بسته‌های اینترنتی مهبانگ به سایت www.samantel.ir مراجعه کنند.

ارسال نظر