تماشا کنید؛ آیپد پرو رقیب سرسخت لپ تاپ

رسانه کلیک – شرکت اپل روز جمعه ۶ ویدئو از به‌روزرسانی جدید نرم‌افزاری آی او اس در آیپد پرو منتشر کرد که در آنها قابلیت‌های جدید این به‌روزرسانی معرفی شده است.

تماشا کنید؛ آیپد پرو رقیب سرسخت لپ تاپ

اپل به‌تازگی ۶ ویدئو کوتاه در وب‌سایت رسمی خود منتشر کرده است. در این ۶ ویدئو به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدید این شرکت، آی او اس ۱۱ بررسی شده و قابلیت‌های جدید این به‌روزرسانی در آیپد پرو نمایش داده می‌شود. ای او اس ۱۱ در نسخه بتا عرضه‌ شده است و در ماه آینده نسخه رسمی این به‌روزرسانی منتشر می‌شود.

آیپد پرو جدید سخت‌افزار قوی‌تر و بهتری در مقایسه با مدل های قدیمی دارد و صفحه‌نمایش آن هم بزرگ‌تر شده است. یکی از ویژگی‌های نرم‌افزاری جذابی که به آیپد پرو اضافه‌شده است، قابلیت کشیدن و رها کردن فایل‌ها در برنامه‌های مختلف است.

«جورج جوزویک» یکی از مسئولان بخش فنی شرکت اپل درباره به‌روزرسانی آی او اس اظهار داشت: «به‌روزرسانی آیپد و سایر دستگاه‌های اپل و تغییر از آی او اس ۱۰ به آی او اس ۱۱ بسیار ساده خواهد بود و این به‌روزرسانی یکی از بهترین و کامل‌ترین به‌روزرسانی‌های اپل در سال‌های اخیر بوده است.

«استیو کواچ» از نویسندگان خبرگزاری «بیزینس اینسایدر» در تحلیل آی او اس ۱۱ و تحلیل ویدئوهای اپل اعلام کرد که این به‌روزرسانی موفق عمل خواهد کرد.

به‌روزرسانی جدید شما را از خرید لپ‌تاپ بی‌نیاز می‌کند و تنها یک آیپد پرو به همراه یک صفحه‌کلید به‌ راحتی کار شما را راه می‌اندازد، چرا که قابلیت‌های جدیدی که در به‌ روزرسانی اضافه‌ شده شامل پیشرفت‌های زیادی است.

 iPad Pro

اپل قابلیت‌هایی را در به‌روزرسانی اضافه کرده است که در نسخه‌های قبلی به‌ هیچ‌ وجه مشاهده نمی‌شد. این شرکت امسال حرکت و روند خاصی را در پیش گرفته که در ۵ سال گذشته بی‌سابقه بوده است. برای مثال، این اولین باری است که آیفون در ماه سپتامبر رونمایی می‌شود.

استایل مک برای تمام آیپدها و آیپد پرو با سیستم‌عامل آی او اس ۱۱ در دسترس خواهد بود.

تمام کاربران آیپد می‌توانند از اپلیکیشن جدیدی به نام Files برای مدیریت اطلاعات خود استفاده کنند.

اپل راهکار موثری برای باز کردن چند برنامه در نظر گرفته است.

قلم اپل فقط در آیپد پرو کار می‌کند.

اگر با قلم اپل بر روی آیپد خود ضربه بزنید، صفحه‌نمایش بلافاصله روشن می‌شود.

در این ویدئوی کوتاه میانبرهای جدید اپل را مشاهده می کنید.

حجم ویدیو: 2.13M | مدت زمان ویدیو: 00:00:57 | دانلود ویدیو
ارسال نظر