سونی اسپیکر هوشمند LF-S50G را در نمایشگاه IFA 2017 برلین به رخ گوگل کشید!

رسانه کلیک – شرکت سونی در جریان نمایشگاه IFA 2017، اسپیکر هوشمند خود را تحت عنوان LF-S50G به رخ رقبایش کشید؛ اسپیکری که از لحاظ ظاهری شبیه هوم پاد اپل بوده اما مجهز به دستیار گوگل است.

سونی اسپیکر هوشمند LF-S50G را در نمایشگاه IFA 2017 برلین به رخ گوگل کشید!

سونی هم به جمع شرکت‌های تولیدکننده اسپیکرهای هوشمند پیوست. در سال‌های اخیر بیشتر شرکت‌ها و برندهای مشهور اسپیکرهای هوشمند خود را وارد بازار کرده‌اند. شرکت‌های سامسونگ و اپل هم در تکاپوی تولید اسپیکرهای خود هستند. در این میان سونی طرفداران را غافلگیر کرد و اسپیکر خوش ساخت خود را معرفی کرد.

اسپیکر هوشمند سونی، LF-S50G نام دارد که از لحاظ ظاهری شبیه به هوم پاد اپل است، اما از دستیار صوتی متفاوتی استفاده می کند؛ اسپیکر سونی از دستیار گوگل بهره می برد.

این وسیله دارای اسپیکر با برد کامل، ساب ووفر برای باس و دیفیوزر همه‌جانبه برای پخش کامل صدا در اتاق است. سونی ادعا می‌کند که اسپیکر هوشمندش به‌ راحتی گوی سبقت را از اسپیکر گوگل می رباید.

اسپیکر هوشمند سونی با بلوتوث، NFC و وای فای به دستگاه شما متصل می‌شود و شما را قادر می سازد از چند اتاق آن را کنترل کنید. این اسپیکر ضدضربه بوده و قرار است در رنگ‌های سفید و مشکی عرضه شود.

اسپیکر سونی برخلاف اسپیکر هوشمند گوگل قابلیت تشخیص gesture control برای موزیک و رد کردن آهنگ‌ها را دارد که با توجه به صدای بلند این اسپیکر این قابلیت یک برگ برنده محسوب می شود.

اسپیکر هوشمند LF-S50G در ماه اکتبر با قیمت ۱۹۹٫۹۹ دلار عرضه می‌شود.

گفتنی است؛ در سال جاری اسپیکرهای زیادی با دستیار گوگل عرضه‌شده‌اند. اسپیکر هوشمند Zolo Mojo از جمله این اسپیکرها است که با قیمت ۷۰ دلار عرضه شد. پاناسونیک هم در تکاپو تولید اسپیکر هوشمند با دستیار گوگل است که البته جزئیاتی از این اسپیکر منتشر نشده است.

ارسال نظر