آیا پاساژ علاءالدین پلمپ شده است؟ + گزارش اختصاصی کلیک

رسانه کلیک - اخباری مبنی بر پلمپ و بسته شدن پاساژ علاءالدین، بزرگترین مرکز فروش موبایل ایران منتشر شده است که به گفته پلیس تمامی آن‌ها شایعه است و این پاساژ همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهد اما واقعیت حواشی ایجاد شده برای علاءالدین چیست و از کجا شایعه پلمپ این مرکز تجاری ایجاد شد؟

آیا پاساژ علاءالدین پلمپ شده است؟ + گزارش اختصاصی کلیک

به گزارش خبرنگار کلیک، پاساژ علاءالدین، بزرگترین مرکز فروش موبایل در ایران که قلب موبایل ایران نیز شناخته می‌شود، امروز حواشی زیادی را در رابطه با پلمپ به خود اختصاص داد، در حالی که تمامی شایعات در رابطه با پلمپ بازار علاءالدین کذب است و این پاساژ همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

پاساژ علائدین

یکی از فروشندگان پاساژ علاءالدین در رابطه با این حادثه به خبرنگار کلیک گفت:

حوالی ساعت ۱۳ و ۵ دقیقه سه شنبه، ۱۴ شهریور ماه یک دسته از دستفروشان به همراه چند تن از اراذل و اوباش با فروشندگان از درب دوم علاءالدین که در خیابان جمهوری واقع شده است، داخل این پاساژ به دلیل فروش محصولات و ایجاد اختلال در نظم پاساژ با چاقو و قمه با یک دیگر درگیر شدند که در نهایت برای پیشگیری از ورود مهاجمان، بروز حادثه و ضرر اقتصادی بزرگ به فروشندگان پاساژ به صورت فوری تمامی درب‌های ورودی و خروجی پاساژ علاءالدین بسته و قفل شد. همچنین به پلیس نیروی انتظامی در یک دستور فوریتی این موضوع اعلام و پس از حضور پلیس، مهاجمان بازداشت شدند و آرامش دوباره به پاساژ برگشت.

پاساژ علائدین

طبق مشاهدات میدانی خبرنگار کلیک، در حال حاضر هیچ مشکلی در روند فعالیت پاساژ علاءالدین وجود ندارد و ایجاد شایعه پلمپ این پاساژ در پی بسته شدن درب‌ها و حضور پلیس از سوی رهگذران بوده است و این پاساژ همچنان به عنوان قلب فروش موبایل ایران به فعالیت خود در عین عدم ایمنی کافی، مشکلات گسترده امنیتی و کیفیت سازه ادامه می‌دهد و باید امیدوار بود تا روزی شهرداری تهران برای این پاساژ راه چاره‌ای اندیشه کند.

همچنین با توجه به قدرت یگان سد معبر شهرداری تهران هنوز مشخص نشده است که چرا باید فروش موبایل‌های دست دوم، خراب و سرقتی در اطراف علاءالدین به صورت آشکار انجام شود که باعث شده تا نظم این مرکز از بین برود و خیابان جمهوری تقاطع پل حافظ به مکانی ترسناک تبدل شده باشد.

ارسال نظر