تسلا به کمک طوفان‌زدگان آمریکایی می‌رود

رسانه کلیک – شرکت تسلا برای بهبود روند تخلیه شهرهای طوفان‌زده آمریکایی به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای خودروهای تسلا در آمریکا ارائه داده است تا طوفان‌زدگان بتوانند مسافت بیشتری را طی کنند و از طوفان فرار کنند.

تسلا به کمک طوفان‌زدگان آمریکایی می‌رود

طوفان‌های سهمگین این روزهای آمریکا کام شهروندان را حسابی تلخ کرده است. طوفان ایرما، به‌عنوان یکی از مرگبارترین طوفان‌های قرن شناخته‌شده است و دستور تخلیه بسیاری از ایالت‌ها داده‌شده است.

شهروندان آمریکایی برای تخلیه مناطق مسکونی خود از خودروها استفاده می‌کنند و بدون شک این حجم از خودرو برای سوخت‌گیری در جایگاه‌های سوخت با مشکل مواجه می‌شوند و حتی ممکن است با کمبود سوخت مواجه شوند.

شرکت تسلا به کمک طوفان‌زدگان آمریکایی آمده است و به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای خودروهای خود ارائه داده تا مشتریان بتوانند مسافت بیشتری را طی کنند و از طوفان ایرما با سرعت بیشتری فاصله بگیرند.

به‌روزرسانی برای مدل‌های S، مدل X و ۶۰D ارائه‌شده است که دارای باتری‌های ۷۵kWh هستند و حالا رانندگان می‌توانند حدود ۶۰ تا ۷۰ کیلومتر بیشتر با خودروهای خود رانندگی کنند.

در حالت معمولی اگر شهروندی بخواهد خودرو سری X و یا S خود را به‌روز کند باید ۴۸۰۰ تا ۹۰۰۰ دلار هزینه کند ولی در حال حاضر این قابلیت رایگان است.

ارسال نظر